מה אני יכול לעשות אם מסך ipad שלי נסדק

השאיפה שלי לתקן iPad שבור

16 בפברואר 2014

כיתוב מדיה לאחר שבירת המסך האייפד 2 שלה, LJ העשיר של Click החליט ללמוד כיצד לתקן את זה בעצמה.

בהתחשב ההסתמכות שלנו על הסמארטפונים והטאבלטים, ואת הרגישות שלהם להיות סדוק, זה מפתיע לא היתה יותר של קול זעקה על למה הם כל כך קשה לתקן.

הייתי שמוטת כרבולת כאשר iPad שלי 2 נפל על רצפה קשה והמסך נפץ ולכן יום אחד אני tweeted בחיבוק ידות שואלים אם אני יכול לתקן את זה בעצמי.

הנה זה היה נגמר, למעט אחד מחסידיו שלי בטוויטר לי קישור ערכת החלפת מסך עבור 15 £ - הרבה פחות מאשר 200 £ דברו איתי בחנות האפלה.

לחצתי, קנה את החלפת המסך ואז הבנתי שאני לא מחויב למשימה לתקן iPad שלי.

אז ביקרתי iFixit - אתר crowdsourced ארוז עם הדרכות על איך לתקן את הציוד.

המדריך איך לתקן אייפד 2 נראה גם הניח את, אבל מסובך ומורכב. זה היה מדורג "קשה מאוד".

אבל הייתי נחושה בדעתי שלא ירתיע אותי.

ביליתי 15 £ אחרי הכל. מחקר נוסף גילה סיפורים על זכוכית שבורה וכן ערבות כמעט ודאית של לשבור משהו. לא בדיוק מעודד.

כסעד הבא שלי היה פרויקט Restart - קבוצה של מתנדבים שנותנים חובבנים עצה כיצד להאריך את חיי הגאדג'טים שלהם.

כיף Heatgun

כיתוב התמונה LJ משתמשת heatgun להסיר את הדבק

מאז שנה שעברה, התנועה התרחבה ליותר מ -40 מדינות, והם מציעים כעת "הפסקת הצהריים" מרפאות במקום העבודה כמו גם מפלגות ערבות וסוף השבוע מחזיקות. הם מציעים ייעוץ על איך לתקן את הערכה שבורה - ולמשתתפים לקבל את הסכנות הבולטות המעורבים תיקון DIY.

לפני שנמשיך, כמה אזהרות: אם אתה חושב שאתה מכוסה על ידי אחריות אתה בטח רוצה לקחת הגאדג'טים השבורים שלך בחזרה למקום שבו קנית אותם.

והנזק יכול להיות אישי יותר - קיים פוטנציאל שוקים חשמליים והאצבעות מדמם זכוכית שבורה.

אני לא לדחות - אחרי הכל, iPad שלי הוא עתיק יומין, אז נכנסתי לחנות אחד האירועים בלונדון שלהם.

מה אני יכול לעשות אם מסך ipad שלי נסדק

לא התחשק לי לעשות עבודה כמו השגחה זו, ובנוסף לכך הם גם הסכימו להלוות לי אקדח חום, שהוא כמו מייבש שיער בעוצמה תעשייתית.

השתמשתי אקדח חום כדי לרכך את הדבק שנדבק המכשיר יחד. לאחר הדבק התרכך, השתמשתי סככת פלסטיק ומתכת שנקראת spudgers כדי הפרס שלי הרבה אהבת גאדג'ט פתוח.

החתך הראשון היה מפחיד.

פרנסיס, א "restarter", שמה עין עליי כדי לוודא שאני לא אפגע בעצמי. לבשתי משקפי מגן, ומשתמש סרט דביק לאסוף שברי זכוכית שבורים זעירים.

אבל הכנה חשובה כמו קריאת מדריכים, צפייה בסרטונים ושיינון הצעדים מראש לא יכול להכין אותי את המציאות הנוראה של ניקור את הערכה שלי.

טעויות נפוצות

כיתוב התמונה Restart מציע שיעורי צהריים לאנשים להיכנס ולתקן הגאדג'טים

זה היה שילוב מפרך של כבד האגביות אכזרי מגע קל ועדין, זריז. תיקון Tablet אינו משימה הייתי ממליץ לאף אחד לנסות ללא שיקול דעת מעמיק וכן זלזול בריא עבור האחריות.

ג'נט גונטר, מייסד שותף של פרויקט Restart, רוצה יותר חברות לחשוב על היכולת של אנשים כדי לתקן אותם לנפשם.

"הדברים הולכים ונעשו קשים יותר כדי לפתוח ואנו רואים כי באירועים שאנחנו אירוח. אנחנו הולכים להגיע לנקודה שבה זה הולך להיות קשה לעזור לאנשים לתקן דברים בתוך פרק זמן של שלוש שעות.

"אנשים תמיד להרביץ אפל אבל הנקודה היא הכל הופך להיות מטופחת יותר, קטן יותר, יותר אטום יחד ויותר קשה לפתוח."

הייתי נחוש בדעתי - ולבסוף הסרתי את המסך לאחר שלוש שעות של דרבון, מחטט, סקרן, גירוד הפעלת חום. כולם הריעו.

לאחר הסרת הזכוכית התרתי ארבעה ברגים מעט ובעדינות הרמתי את המסך כדי להגיע למחבר מסך המגע מאחוריו. שלפתי כבלי נתונים, מוכן לעשות את כל זה שוב - הפעם לאחור.

הטאבלט שלי יאתחל את עצמו ומחובר באינטרנט בהצלחה.

נמנעתי הטעות הנפוצה ביותר - האנטנה נשברת WiFi / Bluetooth דבוק לזכוכית ליד כפתור הבית.

אבל זה היה רק ​​ניצחון חלקי. במהלך הסרת הזכוכית, הייתי ניתקתי את הקשר לאחד האנטנות בראש המכשיר. לא יכולתי להתייחס אליו כאל תיקון מלא, והיה קצת מדוכדך.

כלים מקצועיים

כיתוב תמונה זה עבד!

טלפונים וטאבלטים חברת Lovefone תיקונים של אלכס Perjescu.

הוא היה באירוע והתרשם כי הייתי אפילו לנסות לתקן מסך מחשב לוח, קל וחומר לנסות להחליף את אנטנת GPS עצמי. הוא מצא אותי אנטנת החלפה וקבענו להיפגש במסיבה באתחול הבאה.

החיפוש אחר לוח תוקן באופן מלא חזר על!

אלכס אמר לי שזה נורמלי לשבור משהו על התיקון הראשון.

"ההוראות שתמצאו ברשת נהדרות - אבל גם [שאתם צריכים לדעת] הטריקים הקטנים האלה לעשות את זה נכון מן בניסיון הראשון וודא שאתה בטוח להוראות שמצאתם.."

הכלים המקצועיים של אלכס היו הרבה יותר מדויק מאשר אלה שקניתי באינטרנט. קיבלתי ממש עד הלוח הלוגי, הסרת מכלול המצלמה, בקילוף פיסות זעירות של הקלטת, פותחת ברגים זעירים.

תרגיל תופת אכן - אבל שבע שעות מאוחר יותר אני סוף סוף עשיתי את זה - לוקח חמש שעות יותר איש מקצוע מוסמך. הייתי עייף מדי כדי לעודד, אבל לאין שיעור שמח - ואני עדיין שמח כמו שאני כותב את המאמר הזה במכשיר העצמי שופץ שלי.

ההפעלה מחדש פרויקט שמטרתו להעצים אנשים כדי לתקן דברים עצמם - ואני בהחלט חש התרוממות לאחר תיקון כזה קשה. בשבילי, לאחר פתיחת iPad, שום דבר לא מרגיש בלתי חדיר.

אבל מכריע הייתי מוכן לשבור הערכה שלי כדי להבין את זה - הייתי מייעץ לאף אחד לחשוב ככה אם הם שוקלים לתקן DIY. כי לפעמים זה לא הזכייה - זה ופרק היא הקובעת.

פוסטים קשורים

  • האם יש לך מסך זכוכית שבורה על iPhone 5? זה לא משנה אם סדוק, מרוסק, שבור, מרוסק, או שנעצר - אנחנו יכולים לתקן את זה, ולא רק כי זה ייראה חדש כאשר ...

  • לקבל הצעת מחיר תיקון בתוך דקות להזין את המיקום שלך בוחר גיליון Device Talk To iTech המקומי שלך כל ההתקנים. כל הבעיות. אנשים אוהבים אותנו! הלחץ אחרון כולל אהבה מעולם פיטר ...

  • תכנית Apple הטיפול הרגילה אינה מכסה ניזק תאונתי כפי שהוא עוקב אחר תנאי האחריות הכלליים שמכסים בשימוש רגיל בדרך כלל ללבוש מכוסה רק אם זה הוא הפגיעה נורמלית ...

  • בהנחה שאנחנו מדברים על iPad שמיש (לא מיושן) הוא יחסית תלוי אם יש לך כיסוי פלוס Apple טיפול. Apple טיפול פלוס מציעה עד שני נזק מקרי ...

  • iPhone או iPad לא לחייב? הנה איך לתקן את זה! אין אפשרות לטעון את ה- iPhone או iPad שלך? הנה כמה תיקונים אתה יכול לנסות! אם אתה לא יכול לחייב iPhone, iPad, או iPod touch, בין אם זה ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-אני-יכול-לעשות-אם-מסך-ipad-שלי-נסדק.php on line 147

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-אני-יכול-לעשות-אם-מסך-ipad-שלי-נסדק.php on line 147