מה אפליקציה שאני יכול להשתמש בו כדי להוריד מוסיקה בחינם בטלפון שלי

7 Apps להוריד מוזיקה בחינם עבור טלפון אנדרואיד 2016

ישנן מספר אפליקציות להוריד מוסיקה בחינם עבור טלפונים סלולריים אנדרואיד כי הם סמים יעילים ביותר. הורדת מוסיקה באמצעות יישומים אלה נראית שיש אפשרות עדיפה הזרמה מקוונת במיוחד כאשר אתה במצב לא מקוון. זה יכול להיות שאתה מעדיף הורדות חינם, אני חייב לומר לך כי אין בושה בכך, ככל היא חוקית.

ניתן להוריד את האפליקציות להלן מן בחנות Google Play. הם ידידותיים למשתמש ואתה יכול להתחיל להשתמש בם מייד. חלקם דורשים רישום אשר אינו כרוך בתשלום והוא יכול להיעשות בתוך שניות. תהין אפליקציות להוריד מוסיקה בחינם 2015-2016 עבור טלפון אנדרואיד.

היישומים הבאים הם היישומים הטובים ביותר עבור הורדות מוסיקה בחינם (משפטיות) עבור אלה באמצעות מכשירי אנדרואיד, והם כדלקמן ללא סדר מסוים:

1. מוסיקה 4shared: יש מוסיקה 4shared יותר מ -6 מיליון שירים בחינם להורדה בספריה שלו. אפליקציית אנדרואיד 4share היא להורדת מ- Google לשחק וניתן להשתמש בו כדי לחפש במאגר העצום של קבצי מוסיקה. יישום זה מאפשר לך להוריד כמה שיותר השירים האהובים עליכם הם בפורמט קובץ MP3 או כל פורמט קובץ אחר ייתכן שיעדיף. ברגע שאתה מוריד, הקובץ לתיקיית ענן 4shared אשר יכול להכיל גם קבצים אחרים ייתכן שתרצו להוסיף, ותוכל להתחיל ליהנות מחובר המוזיקה שלך. האפליקציה 4shared הוא מאוד שימושי בחיפוש מנגינות של אמנים קלאסיים המתעוררים.

2. רפסודיה: בין האפליקציות להוריד מוסיקה בחינם העליון דירוג עבור טלפון אנדרואיד היא רפסודיה. עם Rhapsody, אתה יכול להוריד מיליון שירים מחוברים בחינם. האפליקציה חינם כוללת מספר תכונות כגון EQ אודיו, טיימר שינה, אודיו באיכות גבוהות, רדיו שיר, קטעי וידאו אמן וכן הלאה. עם Rhapsody, אתה יכול לבנות רשימת השמעה משלך מסתכם השירים האהובים עליכם לכל מצב רוח. אתה יכול גם לנגן שירים שלך מבוסס על האמן או השיר. ניתן גם להשתמש ביישום כדי להזרים מוסיקה מקוונת או ליצור הפסקול האישי שלך.

3. Gtunes (הוסר מ- Google Play): זוהי הגרסה החדשה של יישום מוסיקת ורד ישן יודעים כמו המוזיקה הורדה Gtunes. שום דבר לא השתנה עם שם אך האפליקציה באמת השתנה לטוב. זה די מהר בהורדה רק אפליקציות מוסיקה הורד אנדרואיד בחינם ביותר. זה חינם כאמור לא להפריע למשתמשים מודעות. עם Gtunes, תוכלו להאזין לכל השירים שאתה רוצה בחופשיות להוריד מנגינות באצווה או יחיד. היא מאפשרת לך להוריד ישירות לחלל זיכרון הטלפון הנייד אנדרואיד שלך.

4. Downloader מוזיקה MP3: את מוריד מוסיקה MP3 הוא Downloader מוזיקה MP3 מדהים בדיוק כפי שהשם חל, המאפשרת למשתמש להוריד שירים מאתרים באינטרנט הציבורי. הדבר הטוב לגבי יישום זה הוא שזה מגיע עם מספר תכונות פיצוצים כמו תצוגה מקדימה שיר לפני ההורדה, הצופים לירי, אמנים, שיר ואלבום, אקולייזר קול עבור אודיו, טיימר שינה, לגעת פונקציות לקפיצות, אחורה מהירים , קדימה, לחזור ולערבב. זה בהחלט אחד הטובים.

5. Google Play Music: גוגל כבר גבול בחידושים כמה מבוססי אינטרנט והורדת מוזיקה בחינם מוזיקה הוא אחד מהם. זהו סוג של מדיום שיווק מוסיקה עבור Google אבל הדבר הטוב הוא כי יישום זה מאפשר הורדות מוזיקה MP3 חינם על מכשירי אנדרואיד. במהלך השימוש ב- Google Play מוסיקה בזמן, תקבל מעדיף אותו על פני יישומים אחרים בגלל המלצותיה ושינוי כדי להפוך את החוויה שלך טוב יותר.

6. להוריד MP3 אומגה (אינו זמין יותר): יישום זה הוא ייחודי מאוד בהשוואה עם אפליקציות להורדה בחינם אחרות עבור מכשירי אנדרואיד. יש לו שתי אפשרויות עבור כל משתמש, שלה או שאתה מוריד את השיר לטלפון או לנגן אותו מהרקע. חיפוש מוסיקה עם יישום זה הוא הרבה יותר קל, כי יש לו אפשרות חיפוש בסרגל התפריט. עם רשת 3G, 4G או Wi-Fi טוב, אתה טוב לרמה חדשה של חווית הורדת מוסיקה בחינם. לכן, אפליקציה להוריד מוסיקה בחינם זה עבור טלפון אנדרואיד ראוי לנסות.

מה אפליקציה שאני יכול להשתמש בו כדי להוריד מוסיקה בחינם בטלפון שלי

7. RockMyRun: אם אי פעם היה רוצים לדעת איזה אפליקציות להוריד מוסיקה בחינם מושלמות עבור טלפון אנדרואיד היא, אז אתה צריך להוריד את היישום הזה. יישום זה אשר הוא האמין להיות מועדף על תוכניות אימון יש כמה תכונות מעניינות. תכונות כגון שילוב DJ שהותקן, השמעה מקוונת מטמון זה פשוט, הפכו אותו לאחד את היישום הטוב ביותר עבור הורדות מוסיקה על מכשירי אנדרואיד. באמצעות תכונה myBeat, אתה יכול לשנות את המנגינה להתאים לך במצב הנוכחי של מצב הרוח, להגדיר את BPM כדי להתאים עם שיעור פעימות הלב שלך או אפילו להגדיר את רשימת ההשמעה האחרונה דרך האימון שלך.

עם כל היישומים האלה, אתה יכול להוריד השירים האהובים עליכם בקלות תוך דקות ולקבל להקשיב לשירים שלך במצב לא מקוון בטלפון או מכשירי אנדרואיד שלך. יש הרבה אפליקציות להוריד מוסיקה בחינם טובות אחרות עבור מכשירי אנדרואיד כי לשרת את אותה מטרה כמו אלה שהזכרנו. חלקם כוללים: Spotify, MP3 פלקו, Anghami, Buzzinga, פנדורה, מוסיקה מניאק, Tunee מוסיקה, Copyleft מוסיקה וכו. כל האפליקציות הללו יש תכונות מיוחדות משלהם והם טובים מאוד כמו אפליקציית מוזיקה אנדרואיד בחינם.

פוסטים קשורים

  • Whatsapp BlackBerry בעולם הטכנולוגי המתקדם הזה, שפע של יישומים ניידים החדשים משחקים תפקיד יוצא דופן בכל חי האנשים. ברחבי העולם, אף אחד לא יכול ללכת פשוט עם ...

  • הורד WhatsApp עבור Nokia E5 WhatsApp עבור נוקיה E5 הוא היישום שאי אפשר לפספס בטלפון נייד כמו נוקיה E5 מיועד לאנשים הזקוקים תמיד לשמור על קשר עם חברים, ...

  • אז אתה צריך מידע אל על WhatsApp הורד עבור נוקיה C5? תבדוק את זה למטה! אם אתה מחפש הודעות App יש ספרותי אלף Apps. WhatsApp טוען להיות הכי טוב. למה?...

  • WhatsApp עבור Nokia S40 Whatsapp הוא שירות הודעות פופולרי מאוד אשר נרכש לאחרונה על ידי פייסבוק. הוא מאפשר לך לפרסם עדכוני סטטוס, תמונות, קטעי וידאו המיקום שלך שכולן ...

  • Juegos Para Movil Bb 8520 שיחת וידאו חינם ב Iphone, Samsung, אנדרואיד, Windows, LG, Juegos Para Movil Bb 8520 31,223 (36,339 votos) + - אני משתמש Juegos Para Movil Bb 8520, הדגם הישן אנדרואיד 3.0 ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-אפליקציה-שאני-יכול-להשתמש-בו-כדי-להוריד-מוסיקה.php on line 114

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-אפליקציה-שאני-יכול-להשתמש-בו-כדי-להוריד-מוסיקה.php on line 114