מה אתר אני יכול להוריד סרטים בחינם על ipad שלי

איך להוריד סרטים ל iPad ללא iTunes: כיצד להוסיף פורמטי סרט נתמכים על iPad שלך

האייפד הפך לוויה נסיעות גדולה עם משחקים לשחק ותצוגה יפה לצפות בסרטים על. אבל מה עם אלה מאיתנו אשר לא אוהב להשתמש ב- iTunes? איך אפשר להוסיף סרטים iPads שלנו? שמנו לבוא עם שתי דרכים להוסיף קבצי סרטים ל iPad שלך ללא צורך להשתמש iTunes.

מה אתר אני יכול להוריד סרטים בחינם על ipad שלי

האייפד פיתחה במשך השנים לתוך לוויה נסיעות גדול, המתגאה בשני ספריה ענקית של יישומים / משחקים כדי לשמור אותך אירח כמו גם תצוגה יפה לצפות בסרטים על. אבל מה עם אלה מאיתנו שדון’t כמו באמצעות iTunes? איך אפשר להוסיף סרטים iPads שלנו. אָנוּ’ve לבוא עם שתי דרכים קיימא של הוספת קבצי סרטים ל iPad שלך ללא צורך להשתמש iTunes.

ייתכנו אנשים שואלים “לא מוכן למה’אתה לא פשוט להשתמש ב- iTunes כדי להעביר סרטים ל- iPad שלך?” ויש סיבות – בעיות בעיקר לגבי פורמטים של קבצים. פורמטים של סרטים רבים aren’t תואם iTunes (ולכן iPad) כלומר, אנשים מפספסים את ההזדמנות לצפות ספריית הווידאו שלהם מ iPad שלהם. גם אם אתה עושה למצוא וידאו’ים iTunes ידידותי, עליך לייבא אותם קודם לתוך ספריית ה- iTunes שלך ולבסוף לסנכרן אותם iPad שלך. זה’זה תהליך ארוך, ואחד כי צריך לפשט.

כאן’הסבר איך להוריד סרטים ל iPad שלך ללא שימוש iTunes.

איך להוריד סרטים ל iPad ללא iTunes: השתמש אחסון ענן

ישנן שתי אפשרויות קיימא כשמדובר העברת סרטים ל iPad שלך מבלי להשתמש אפל’זה iTunes, ואת הראשונה היא להשתמש אחסון ענן. שימוש אחסון בענן הוא הדרך הפשוטה ביותר להעביר סרטים ל- iPad שלך, אבל זה יכול להיות גם הדרך הארוכה ביותר – במיוחד עבור קבצים גדולים.

ישנן אפשרויות אחסון רבות צד שלישי כי יש אפליקציות iPad מצורפות, אבל הנפוץ ביותר מביניהן הן Dropbox. Google Drive ו- onedrive. הצעת 2GB של אחסון חינם בעת ההרשמה ו 500MB עבור כל הפניה (עד 16GB), Dropbox נראה את השירות הפופולרי ביותר. לכן, כדי להתחיל עם, לוודא שאתה’ve הורידו את האפליקציה Dropbox מ- App Store על iPad שלך מותקן בתיקיית Dropbox על PC או Mac שלך.

מה אתר אני יכול להוריד סרטים בחינם על ipad שלי

כדי להעביר סרט, פשוט להעתיק ולהדביק את קובץ הסרט מהמחשב לתוך תיקיית ה- Dropbox. עכשיו מגיע החלק שיכול להימשך זמן – תלוי בגודל של הקובץ חיבור האינטרנט שלך, זה יכול להימשך עד כמה שעות כדי לסנכרן את הסרט Dropbox. אתה’תדע ברגע שהיא סיימה סינכרון כי זה’יצטרך קרצייה ירוקה ליד הסמל שלו.

לאחר הסנכרון המוגמר, אתה יכול לפתוח את האפליקציה Dropbox על iPad שלך ולמצוא את קובץ הסרט החדש הוסיף. אם יש לך חיבור אינטרנט פעיל, אתה יכול פשוט להקיש לשחק והסרט צריך להתחיל סטרימינג ב- iPad שלך – אולם אם אתה רוצה את זה לשימוש לא מקוון, פשוט לחץ על הכוכב בפינה הימנית העליונה כדי להציל את הסרט למכשיר.

אם אתה רוצה לייצא את הסרט כך שהוא’ים זמין באפליקציית התמונות, כי’זה גם אופציה. ברגע שאתה’ve שנבחר הסרט שלך, הקש על סמל Share בפינה הימנית העליונה והקש על שמור וידאו. זה’ll מכן לייצא את הווידאו Dropbox, מוכן לגשת דרך באפליקציית התמונות.

איך להוריד סרטים ל iPad ללא iTunes: תוכנה של צד שלישי

אם מחכה שעות על גבי שעות עבור קבצים לסנכרן ISN’t הרעיון שלך של לעקיפת בעית iTunes טובה, אז אולי האפשרות השנייה שלנו היא: תוכנה של צד שלישי. iExplorer הוא האהוב האישי שלנו כפי שהוא מאפשר לך יותר חופש כדי אינטראקציה עם אחסון iPad שלך מאשר iTunes עושה (בין היתר). אולם עבור לעקיפת הבעיה כדי שזה יעבוד, אתה’גם תצטרך להתקין נגן הווידאו של ספקים חיצוניים כגון HD Xtreme Player (אשר אינה כרוכה בתשלום) מ- App Store.

מה אתר אני יכול להוריד סרטים בחינם על ipad שלי

ברגע שאתה’ve מותקן הן פיסות תוכנה, תקע iPad שלך לתוך המחשב. אם זה’זה הפעם הראשונה שאתה’ve פקוק האייפד למחשב אתה’מחדש באמצעות, לפתוח את האייפד ברז “אמון”. ברגע שאתה’ve לחשמל iPad שלך, פתוח iExplorer ו- iPad שלך צריך להיות מזוהה באופן אוטומטי ומוצג. מכאן, אתה’מחדש מוזמן לדפדף מערכת הקבצים שלה וכן כל גיבויים iTunes שיש לך במחשב.

עבור למשימה, בחר “קבצים” תפריט ולאחר מכן בחר “Apps” אשר ייקח אתכם אל התיקיות הכלולות iPad שלך’ספריות אפליקצית s. מכאן, בחר ולהרחיב את התיקייה PlayerXtreme (לחץ על החץ לצד שם) ולפתוח את הורדות תיקייה בפנים. ברגע שאתה’שמצאת בתיקיית ההורדות, פשוט גרור ושחרר את קובץ הסרט מהמחשב אל התיקייה.

הסרט אמור להתחיל להעביר, אז נותנים לו כמה דקות כדי להשלים – שם’זה סרגל התקדמות בפינה הימנית התחתונה כדי לפקוח עין על ההתקדמות.

ברגע שזה הושלם, לפתוח את האפליקציה HD Xtreme נגן על iPad שלך ואתה צריך לראות את הסרט שאתה’ve רק הוסיף. מכאן, בחר את הסרטון וזה צריך להתחיל לשחק בתוך האפליקציה. פָּשׁוּט!

איך להוריד סרטים ל iPad ללא iTunes: WALTR

iExplorer הוא אופציה נהדרת, אבל יש’משהו טוב יותר עבור משתמשי מקינטוש – WALTR. בניגוד iExplorer, לאחר 14 ימים של שימוש אתה’תצטרך לשלם 29.95 $ (£20) עבור WALTR, אבל אתה’יהיה לשלם עבור תהליך מהיר וקל כי’ll להוסיף קטעי וידאו כמעט כל סוג וידאו (MKV, AVI ו- MP4 כלול) כדי אפליקציית סרטוני הווידאו האם שלך. הוא שולל את הצורך נגן וידיאו של צד שלישי באייפד, אשר בתורו צריך לשמר את חיי הסוללה, כמו אפליקציות המניות הם תמיד יותר סוללה יעילה.

אז דבר ראשון, להוריד WALTR מהאתר Softorino. כפי שהזכרנו קודם, זה’זה בחינם להוריד, להתקין ולהשתמש במשך 14 ימים, אבל אם אתה עדיין רוצה להשתמש בו אחרי זה, אתה’יצטרך לשלם. ברגע שאתה’ve התקנת האפליקציה, פתח אותו וחבר iPad שלך לתוך Mac שלך (גרסת PC בקרוב פי Softorino).

ברגע שתחבר iPad שלך לתוך Mac שלך, זה צריך להיות מוכר באופן אוטומטי על ידי WALTR. אם אתה’מחדש לא בטוח אם המכשיר הנכון מחובר, השם של המכשיר יוצג בחלק העליון של חלון WALTR. מכאן, אתם יכולים ללחוץ על ‘+’ סמל לגלוש הספרייה שלך על הסרט שאתה רוצה להעביר iPad שלך, או שאתה יכול לעשות משהו הרבה יותר מהר – פשוט גרור ושחרר את הקובץ לתוך WALTR.

ברגע שאתה’ve שנבחרו הקובץ, הקובץ צריך להתחיל להעלות iPad שלך. התהליך הוא מהיר – הרבה יותר מהר מאשר כל חלופה אחרת אנחנו’ve כאמור, ומהר יותר מאשר מדי iTunes סנכרון מלא. כל התהליך של בחירת והוספת וידאו MP4 200MB לקח תחת 15 שניות במבחן שלנו, וזה די מרשים.

לאחר סיום התהליך הושלם, אתה’אוכל לגשת החדש סנכרון’סרט ד באמצעות אפליקציית סרטוני הווידאו ב- iPad שלך. זה’שווה להזכיר כי אותו תהליך גם לסנכרן פורמטי האודיו חלופיים כגון CUE, FLAC, APE, ALAC, OGG, AAC, AIFF ו- WAV לאפליקציית מוסיקה ללא כל רמת דחיסה או המרה.

אם אתה רוצה לגלות יותר על WALTR, לבדוק את סקירת Macworld ארה"ב.

פוסטים קשורים

  • איך לצפות בסרטים באייפד שלך בחינם: איפה למצוא סרטים באורך מלא באינטרנט עבור מכשירי iOS מגלים כיצד לצפות בסרטים באורך מלא על iPad שלך בחינם. מדריך צפייה בסרטים שלנו ...

  • היישומים iPad ביותר לצפות בסרטים, וידאו ותוכניות טלוויזיה מלבד גלישה באינטרנט, האייפד הוא הכי שימושיים עבור צפייה בסרטים, תוכניות טלוויזיה וקטעי וידאו אחרים. נאמן את מטרתה, iPad התברר ...

  • iMovie עבור iOS הופך יצירת המופת הבאה שלך. באותו המכשיר ירייה עם זה. לרתום את כוחו של iPhone ו- iPad עם אפליקציה moviemaking זה בדיוק כמו עוצמה. iMovie מאפשר לך ליצור ...

  • איך להעביר סרטי DVD ל iPad. אבי נתן לי iPad החדש כמו מתנת יום הולדת שלי ואני במקרה להמשיך עסק tconvert בסוף השבוע, אז אני רוצה לראות סרטי DVD על iPad שלי כדי להרוג את הזמן על ...

  • כיצד לצפות בסרטים ב- iPad מקודם על ידי הרשמה כמנויה נטפליקס שירות סטרימינג, Hulu Plus וקטעי וידאו מיידי אמזון כולם מציעים את אותו סוג של שירות הזרמת פרמיה. הורידו את האפליקציה ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-אתר-אני-יכול-להוריד-סרטים-בחינם-על-ipad-שלי-2.php on line 126

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-אתר-אני-יכול-להוריד-סרטים-בחינם-על-ipad-שלי-2.php on line 126