מה בחנות App עושה Lumia Nokia 520 שימוש

האפליקציות הטובות ביותר של Nokia Lumia 520

האם לך לקבל טלפון Windows חדשה בגרב שלך מעל האח או בקופסה מתחת לעץ חג המולד? אם כן, רוב הסיכויים הם שזה היה יכול להיות Nokia Lumia 520. מדוע זה כך? זה רק טלפון Windows הפופולרי ביותר אי פעם. לאחרונה בדקנו, על אחד המכשירים טלפון ארבעה Windows ברחבי העולם הם Lumia 520. וזה לא כל כך מפתיע. יש לך סמארטפון שניתן היה בקלות מתחת ל -100 $ מחוץ חוזה ברחבי העולם, וזה נמכר כמו לחמניות חמות.

מה בחנות App עושה Lumia Nokia 520 שימוש

ובגלל זה אנחנו הולכים להסתכל 10 את היישומים הטובים ביותר עבור Lumia 520. אנו נתמקד אפליקציות (משחקים מחר) שמופעלים גם על מכשירים עם 512MB של RAM. כלומר רשימה זו גם תפוחים למכשירים כמו Lumia 521, Lumia 620, Lumia 720 ואחרים עם רק 512MB של זיכרון RAM.

Beta פייסבוק - היישום הטוב ביותר עבור חיבור עם בני משפחה וחברים

כן, אני שם Facebook Beta לקראת הגרסה הלגיטימית של פייסבוק. לחיות את החיים על הקצה ולהשתמש גרסת הביתא של פייסבוק עבור תכונות חדשות ועדכונים מהר. בין אם אתה אוהב את זה או לא, פייסבוק הוא ניתן לעצירה של רשת חברתית. יש למעלה ממיליארד משתמשים, כלומר משהו כמו אחד מכל שבעה אנשים על פני כדור הארץ כולו להיות בעל חשבון פייסבוק. זה אפליקציה חשובה ועובד היטב על Lumia 520. מקבל שפייסבוק בטא בחנות Windows Phone (או לתפוס את גרסת הווניל, aka שאינו בטא פייסבוק).

בינג מזג האפליקציה -Best לבדיקת מזג האוויר

יש שפע של יישומי מזג אוויר בחנות Windows Phone. אתה באמת לא יכול להשתבש עם כל אחד מהם. עם זאת, אנחנו אוהבים בינג ולהמליץ ​​אותו כיישום מזג אוויר נהדר להוריד מיד. זה בחינם, אין מודעות וממשק נקי. מה עוד אפשר לרצות ב אפליקציית מזג האוויר? תפוס אותו בחנות Windows Phone.

וואטסאפ - היישום הטוב ביותר עבור תקשורת

כרגע, WhatsApp יש מעל 400 מיליון משתמשים פעילים לחודש. אלה משתמשים לשלוח 16 מיליארד הודעות ו -500 מיליון תמונות ליום על WhatsApp. דמויות אלה הן מדהימות, וזו הסיבה WhatsApp היא אפליקציה חובה עבור קטטה Lumia 520. שלך, מישהו שאתה מכיר מעדיף להשתמש בפלטפורמה כדי ליצור עמך קשר. האפליקציה עבור Windows Phone צופה גל של עדכונים בשבועות האחרונים, והוסיפה הן יציבות ותכונות. תפוס אותו בחנות Windows Phone.

מה בחנות App עושה Lumia Nokia 520 שימוש

נוקיה MixRadio - היישום הטוב ביותר עבור מסיבת הריקודים הבאה שלכם

ישנם הרבה יישומי מוסיקה זמינים עבור Windows Phone. אנחנו מעריצים גדולים של Xbox Music, Songza, פנדורה ועוד. למרבה הצער, בגלל החוקים המקומיים ורישוי מוסיקה, יישומים אלה אינם זמינים בהכרח בכל האזורים כי Lumia 520 הוא. אין שירות מוסיקה הוא מושלם כשמדובר הזמינות ברחבי העולם, אבל נוקיה MixRadio מגיע די קרוב ונראה להיות זמין ברוב המקומות. זמין הצידה, זה רק פלטפורמת מוסיקה מעולה. אנחנו מעריצים גדולים של תערובות שנוצרות על ידי בני אדם אמיתיים ולא איזה אלגוריתם מחשב. האפליקציה היא שילוב של תכונות בחינם מנוי סביר (4.99 $ לחודש). תפוס אותו בחנות Windows Phone.

מפות כאן - היישום הטוב ביותר לעולם לא ללכת לאיבוד

טלפונים חכמים הם מכשירים נפלאים, בעיקר כי הם משלבים את התכונות ופונקציות של התקנים מרובים לתוך אחד. אתה יכול להשאיר נווט GPS שלך בבית הודות מפות כאן ב- Windows Phone. רוב הסיכויים הם כבר יש לך כאן המפות העמיסו על Lumia שלך 520, אבל זה תמיד שווה הדגשה בגלל שזה כל כך טוב וזה בחינם. כאן מפות מאפשרות לך לשמור על נתונים על ידי הורדת מפות לשימוש לא מקוון. לעולם לא תלך לאיבוד, כל עוד יש לך כאן מפות גזל שלך Lumia 520. אותו בחנות Windows Phone.

myTube - היישום הטוב ביותר עבור צפייה YouTube

אפליקציית "הרשמית" של YouTube על Windows Phone מבאסת. הנה המאבק השלם בין גוגל ומיקרוסופט בנושא, אבל זה לא משנה כל כך הרבה מאז יש לנו myTube ב- Windows Phone. זוהי הדרך הטובה ביותר להשתמש ב- YouTube ב- Windows Phone ועובד נהדר לסימן Lumia 520. באמצעות החשבון שלך ותקבל גישה להרשמות שלך, מועדפים ועוד. ממשק המשתמש הוא די snazzy ויש טונות של תכונות שהופכות את זה אפליקציה YouTube גדולה. תפוס myTube מחנות Windows Phone.

ויקיפדיה - היישום הטוב ביותר כדי להרוות את הצמא שלך לידע

אתה כנראה להכות ויקיפדיה כמה פעמים ביום אם אתם דומים לנו. למרבה המזל, יש לנו אפליקציה ויקיפדיה מהממים ב- Windows Phone מ רודי Huyn. זה נקרא, ולחכות שזה, ויקיפדיה ויש לו את הברכות של קרן ויקימדיה (הארגון העומד מאחורי ויקיפדיה). האפליקציה על ידי רודי תערוכות של השפה העיצובית טלפון Windows בביטחון עצמי ואת הביצועים הם מוצקים. זוהי הדרך הטובה ביותר לקבל ויקיפדיה על Windows Phone. ובגלל זה אתה צריך לקבל את זה בשבילך Lumia 520 מחנות Windows Phone.

לֶאֱרוֹג - היישום הטוב ביותר להיות מלך חדשות

מחוץ טק סביר להניח שיש לך כמה תחביבים אחרים ואינטרסים נכונים? אין דרך טובה יותר כדי להישאר בחלק העליון של אתרי החדשות והבלוגים המועדפים עליך, מאשר עם Weave עבור Windows Phone. האפליקציה פשוט עודכנה לנצל שלהם בתוך בית Weave שירותי ענן המאפשר הזנות שלך, מועדפת ועוד לסנכרן בין Weave ב- Windows Phone ו- Windows 8. יש גם גרסה באינטרנט של Weave הקרוב, כך שלעולם לא אהיה בלי החדשות שלך. Weave זמין בחינם ב- Windows Phone, אבל אתה יכול גם פוני ולקבל את הגרסה ללא מודעות עבור 9.99 $. תפוס את Weave בחינם בחנות Windows Phone.

Beta מצלמה נוקיה - היישום הטוב ביותר עבור צילום

Lumia 520 אינו ידוע להפקת צילומים מהממים. בעיקר כי יש לו חיישן אאה יחסית, זה הוא טלפון ידידותי תקציב אחרי הכל. זה לא אומר שאתה לא צריך לדחוף את הגבולות של מה אפשרי עם זה. כדי לעשות זאת, אתה תרצה Beta מצלמת נוקיה. האפליקציה היא פחות או יותר כמו הגרסה הרגילה של מצלמת נוקיה, למעט לא מוגבלת המתקדם Lumia של עם טכנולוגיית PureView. כדי לקבל את אותן תכונות ורמת קנס של שליטה על המצלמה שלך על Lumia 520 לוודא שאתה תופס בטא מצלמה Nokia בחנות Windows Phone.

6tag - הדרך הטובה ביותר Instagram

בטח, יש סוף סוף לקוח Instagram רשמי עבור Windows Phone, אבל זה לא בא לסגור את התפקוד ואת התכונות שנמצאו 6tag. האפליקציה עודכנה לאחרונה לגרסה 3.0 ומביאה תמיכה עבור התכונה החדשה ברשת החברתית צילום, Instagram ישיר. זה תכונה שאתה אפילו לא יכול לקבל את הגרסה הרשמית על Windows Phone. זה בחינם זמין בחנות Windows Phone.

(בונוס) WPCentral - הדרך הטובה ביותר לקבל מידע על יישומים נוספים עבור Lumia שלך 520

בסדר, זמן לבצע בושת תקע. אתה כנראה צריך לקבל את האפליקציה שלנו (WPCentral) עבור Windows Phone ללמוד בקלות, לגלות, ולהוריד יישומים חדשים עבור Lumia שלך 520. אנו מדגישים יישומים חדשים כל הזמן, עדכונים גדולים, ועוד. האפליקציה שלנו ל- Windows Phone היא בקלות הפורטל הכי טוב להישאר מעודכן על כל החדשות ועל המתרחש על הרציף. זה בחינם, אבל אתה יכול לשלם כדי לפתוח כמה תכונות נוספות. יש גם עדכון חדש החוצה עכשיו איפה ג'יי באמת התעלה על עצמו עם תכונות חדשות ותיקוני באגים. תרים אותו בחנות Windows Phone.

והנה יש לך את זה. את היישומים הטובים ביותר עבור Lumia שלך 520 (או כל מכשיר 512 MB באמת). כמובן דעותיך על אילו אפליקציות הן חובה עבור Lumia שלך 520 עשוי להיות שונה משלנו, אשר שם את ההערות הבאות לבוא. נדנדה Lumia 520? התפקד להלן עם כמה היישומים המועדפים עליך. אל תדאגו משחקים, מאז נכס אלה מחר. לעת עתה, כל זה על אפליקציות.

פוסטים קשורים

  • התקנה באמצעות אפליקציות מחנות טלפון Windows רוצה להוריד אפליקציות חדשות מחנות טלפון Windows? זה קל, אך יש לזכור אתה צריך להגדיר את הטלפון הנייד שלך עבור אינטרנט ולהפעיל ...

  • איך אני לתקן Nokia Lumia 920 שלי להילוך מסך ריק הבעיה שלי Nokia Lumia 920 כבר מכשיר נהדר מאז רכשתי אותו בחודש נובמבר האחרון. אבל זה התחיל להתפרע קצת בזמן האחרון. זה ראשון ...

  • Descargar WhatsApp para נוקיה Lumia 710 צמודים esta oportunidad podrás descargar WhatsApp para נוקיה Lumia 710. אל servicio de mensajería instantánea נומרו אונו en el Mundo que ya חה suplantado × ...

  • Nokia Lumia 620 מחיר בפקיסטן Nokia Lumia 620 סקירה נוקיה Lumia 620 הוא טלפון חכם מבטיח Windows, צפוי להיות בחוץ קמעונאות בינלאומית מיד אחרי ערב השנה החדשה. עשוי מ...

  • אפליקציות מוזיקה מומלצות המסך הגדול מיקרוסופט Lumia 640 XL נוקיה Lumia 800 הוא מצויד היטב עבור אוהבי מוסיקה בינינו, אבל תכונה אחת אתה יכול להיות גירוד עבור הוא היכולת לאחסן ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-בחנות-app-עושה-lumia-nokia-520-שימוש.php on line 129

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-בחנות-app-עושה-lumia-nokia-520-שימוש.php on line 129