מה הם כמה אפליקציות עריכת וידאו טובות אינסטגרם

20 Apps שאתה צריך עבור Better Instagram תמונות וסרטי וידאו

Instagram יכול להיות כלי שיווקי רב עוצמה כאשר משתמשים בו נכון. אבל תמונות טלפון נייד רגילות עם מסננים בהשראה וינטאג יכולים ללכת כל כך רחוקה רק. למרבה המזל, יש הרבה יותר אפליקציות זמינות כדי לשפר את צילומי Instagram וסרטי וידאו עוד יותר. שאלנו סביב כדי למצוא כמה מועדף בקרב משתמשי Instagram. להלן 20 מהם.

מה הם כמה אפליקציות עריכת וידאו טובות אינסטגרם

Snapseed היא אפליקציה לעריכת תמונות פופולרית עם בלוגרים וסוגים יצירתי. זה נותן למשתמש שליטה על כמעט כל היבט של התמונות שלהם, מן התכונות נכונות מלא אוטומטיות להתאמות קטנות.

צלם ג'פרי Kaphan אמר כי Snapseed היא "go-to" האפליקציה שלו לצילום iPhone. לאחר שניסה מספר של אפליקציות צילום האחרות הזמינות, אמר Snapseed עדיין היחיד הוא משתמש באופן קבוע. האפליקציה זמינה משני מכשירי iPhone ו- Android.

עורך תמונות נייד זה מציע פקדים בסיסיים יחד עם מסננים, מסגרות, מדבקות, ואפקטים אחרים. את היישום עצמו אינו כרוך בתשלום אך מציע כמה רכישות בתוך האפליקציה כמו אפקטים ופילטרים נוספים. Aviary זמין עבור שניהם מכשירי iPhone ו- Android.

כיתובים Instagram מדי יכול להיות לעתים קרובות התעלמו. אז אם יש לך הודעה קצרה עבור חסידיו שלך, הוספת טקסט ימינה לרחוב התמונה יכולה להיות יכולת רבת-עוצמה.

גרג פריי, מייסד מאמן קריירה. משתמש Overgram לעזור להדגיש הודעות על Instagram:

"אני מאמין כי כלי עריכת תמונה חיוניים למותגים שמעוניינים נבנה קהילה על Instragram, בכלים בפרט המאפשרים לך להוסיף טקסט לתמונות שלך."

pic וסטיץ '

לפעמים, תמונה אחת בפני עצמה לא תקבל הודעה מלאה על פני. עבור קולאז'ים, האפליקציה של פריי של הבחירה היא תפר Pic. Pic וסטיץ 'הוא יישום חינם, זמין בשני מכשירי iPhone ו- Android, אשר מציע מספר פריסות בסיסיות אלה מתקדמים יותר שניתן לרכוש בתוך האפליקציה.

יישום זה, המיוצר על ידי חברת אספקת וידאו, הוא עוד כי הוא פופולרי עם הרבה אנשי מקצוע יצירתיים בגלל השליטה של ​​העריכה שלה וסגנונות מסננים. זה זמין בשתי גרסאות iPhone ו- Android.

מה הם כמה אפליקציות עריכת וידאו טובות אינסטגרם

לורה אמן א פריצ'ט משתמש בשתי VSCO קאם Snapseed ואמר שהיא כבר מאוד שמחה עם האיכות שהם מייצרים:

"לעתים קרובות אני שואל על מדיה חברתית אם אני שולח תמונות DSLR ואני חושב אלה שינויים קלים כדי חדות וצבע שאני מסוגל לעשות בעת העריכה יכול לעזור לתת להם תחושה דומה."

לאהר הזריחה

יש לאהר זריחה עיצוב פשוט שואף להפוך עריכת תמונה קלה ומהירה. האפליקציה כוללת 56 פילטרים שונים, 66 טקסטורות, 15 כלי הסתגלות, תכונות ומסגרות עריכה בסיסיות. זה זמין עבור שניהם מכשירי אנדרואיד ו- iPhone.

אם אתה רוצה לצלם תמונה הכוללת את עצמך או מחייב אותך להגדיר את הטלפון שלך על חצובה או משטח אחר, יישום זה יכול לצלם תמונות על טיימר של עד 30 שניות ולאחר מכן לייצא את התמונות. האפליקציה זמינה עבור Android ו- iPhone.

לְהַרְכִּיב עַל

להרכיב מציע כלים שעשויות נראה מוכרות למשתמשי PhotoShop, כולל את היכולת למזג מספר תמונות יחד לתמונה אחת חלקה. יישום זה זמין כרגע רק עבור מכשירי iOS.

Everlapse היא אפליקציה שיוצרת סרטונים בסגנון flipbook באמצעות סדרה של תמונות. אז מותגים ומשתמשים אחרים יכולים להשוויץ יותר מתמונה אחת בתוך פוסט ואפילו להוסיף לאחרים לשתף פעולה על אלבום תמונות. זה זמין כרגע רק על מכשירי iPhone.

חשיפה כפולה היא אפקט זה מתערבב ביחד מספר רב של תמונות. האפליקציה חינם זה נותן למשתמשים את היכולת הזאת, אשר מובילה לעיתים קרובות סוג חלומי של השפעה אלא גם יכול לעזור מתארים זמן לשגות. גרסות חינם ובתשלום זמינות במכשירי iOS, אבל אין גרסת אנדרואיד נוכחית של האפליקציה.

מה הם כמה אפליקציות עריכת וידאו טובות אינסטגרם

כמו ששמה מרמז, PicTapGo שמטרתה להפוך לקיחת, עריכה, ותמונות פרסום מהר ככל האפשר. האפליקציה מציעה תצוגות מקדימות בזמן אמת ואף חוסך המסננים והכלים אתה משתמש בתדירות הגבוהה ביותר, כך שהם יהיו נגישים בקלות.

Blogger ניקול Maxfield משתמשת PicTapGo ומאז מרוצה כמה המסננים שלה נראים להאיר את התמונות הניידות שלה:

"אני משתמש בו כי יש לו המון מסננים לבחירה, ורובם להאיר את התמונה."

PicTapGo זמין כרגע רק בגרסת iPhone.

Diptic הוא אפליקציה אחרת המאפשרת למשתמשים ליצור קולאז'ים עם מספר רב של תמונות. אבל ב 1 $ לכל הורדה, זה נותן כמה אפשרויות עריכה נוספות על מה כמה אפליקציות חינמיות כמו הצעת Pic וסטיץ '. האפליקציה זמינה עבור שני מכשירי iPhone ו- Android.

תאורה היא חלק חשוב מאין כמותו לייצר תמונות באיכות. Lensflare מגיעה עם למעלה מ 50 אפקטים שונים כדי להתאים תאורה כך תמונות ברורות ובהירות. האפליקציה זמינה בשלב זה רק עבור מכשירי iOS.

אנשים עם מחשבי אפל יכול להיות שאתם מכירים את תוכנת iMovie. אבל תכנית זו זמינה גם גרסה ניידת המספקת למשתמשים רבים של אותן בקרות. התוכנית זמינה רק במכשירי אפל.

סרטים נזאר מלקוניאן נהנה הבקרות וקלות השימוש של תוכנית זו:

"שלא כמו תמונה, סרטון הרבה יותר קשה לרדת עשוי היטב, מסופר היטב, ולכן עוסקים או רלוונטי בשל העובדה שאתה פתאום משלב אלמנטים נעים וקול, שכולן אני שולט עם עריכה מהירה עם iMovie עבור iPhone. "

אפליקציה לנייד זו מציעה אפשרויות עריכת תמונה אמנותיות יותר, כולל HDR, צבעי מים, ואפקטי עיפרון. זה כולל גם קהילה של צלמים ואמנים המשתמשים באפליקציה. האפליקציה זמינה עבור iPhone, Android, ו- Web אחרים ופלטפורמות סלולריות.

פלוס תריס מצלמה איטית

אפליקציה חינם זה נותנת משתמשי iPhone היכולת להאט את מהירות התריס במצלמה של הטלפון שלהם, אשר יכול ליצור אפקטים מעניינים כאשר מצלמים עצמים נעים. הוא מציע גם הטיימר עצמי, אפקטים לתמונה, ואת כלי עריכה בסיסיים.

פלטפורמת הווידאו של Instagram בעצם מציעה כמה תכונות הגונות, אבל את היכולת להוסיף פסקול היא אחד כי יש לחפש במקום אחר.

צלם ו videographer Meagan Cignoli משתמשת Vinyet, אפליקצית עריכה כי גם מציעה מסננים ולהפסיק תכונות תנועה, כדי להוסיף מוסיקה לסרטוני תנועת האנימציה אותה או לעצור על Instagram. Vinyet זמין כרגע רק עבור iPhone.

Bokeh היא אפקט כי תכונות מתוך נקודות פוקוס אור. יישום זה מאפשר למשתמשי iPhone לחקות את האפקט הזה עם צבעים ודפוסים שונים.

יישום לעריכת וידאו זה מציע מסננים, פסקולים, וכלי עריכה אחרים כל שמטרתה מתן וידאו הנייד תחושת בציר. Vintagio זמין כרגע רק במכשירי iOS.

פוסטים קשורים

  • יישום זה יכול לגרום לך גפן או Instagram סרטונים קצרים האולסטאר הופכים במהירות בינונית חדש אהוב לאינטראקציה, עם האוהב של גפן Instagram חייבת לוודא שנקבל המנה שלנו ....

  • Veedeo App תכונות מדהימות האפליקציה Veedeo. קל, מהיר, עריכת וידאו אינטואיטיבי ביצוע קטעי וידאו עם אפליקצית Veedeo קלה, מהירה ומהנה. מרגיש עצלן? טען סרטונים ישנים ולערוך אותם. צור מדהים ...

  • 5 מצוין Apps iOS עבור לכידה ועריכת וידאו על ידי אמילי מחיר 2012/05/24 13:09:29 UTC הפיכת וידאו נהדר המשמש מתכוון תלישת מצלמת וידאו יקרה בעלות וידאו משלך ...

  • Polyvore משיקה Remix, A New App לקבלת ייעוץ סגנון קניות RealtyShares מקבל 10M $ מ Menlo לגדל מצעה לקבלת Polyvore קהילת סגנון פרויקטי תופעת מימון המוני נדל"ן שוחרר ...

  • 5 עורכי וידאו הטובים ביותר עבור החדש ביותר אנדרואיד חכמים בימים אלה מגיעים עם היכולת להקליט וידאו ב -1080 p, כלומר רבים מאיתנו מסתובבים עם מצלמות וידאו די הגונים ב שלנו ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-הם-כמה-אפליקציות-עריכת-וידאו-טובות-אינסטגרם.php on line 139

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-הם-כמה-אפליקציות-עריכת-וידאו-טובות-אינסטגרם.php on line 139