סימני טלפון אנדרואיד מה לעשות הם מתכוונים

סמלים אנדרואיד משמעות

הטלפון הסלולרי גלקסי S5 סמסונג יש עסקה טובה של תכונות, אפשרויות והגדרות. אין ספק שראית סמל מוזר להופיע בשורה שלך למעלה ותהיתי מה בדיוק זה היה זה למה החלטנו לרשום סמלים אנדרואיד משמעות. חוץ מזה, אם אתה אוהב אותי כלום, היה לך להתקשר לחבר שלך יותר מפעם אחת ואמר: "מה זה בצורת עין זה סמל" ודברים מהסוג הזה. ובכן, סמל טלפון סמסונג יש התייחסות דנה בכל סמל יחיד.

סימני טלפון אנדרואיד מה לעשות הם מתכוונים

אם אתה חובב עם משמעויות סמל דרואיד . זה לא קל לנחש מה כל אלה סמלים והסימנים מתכוונים בסרגל העליון (הודעות בשורת מצב)! והם באמת מיניאטורי. לדוגמא, איך אתה יודע שאתה קבלת שיחת טלפון במשיבון שלך? אוקי אתה יכול לגלול למטה בתפריט מהבר העליון עם האגודל תוכל לראות מידע מפורט.

למה אתה צריך לדעת את המשמעות של סמלי הודעה על S5 סמסונג גלקסי שלך, סמלי אנדרואיד משמעות?

הכרת משמעויות סמלי הודעות ב- S5 גלקסי שלך יכולה לעזור לך לפתור (לפחות להבין) כמה סיבוכים ייתכן שיהיו. זה לא פחות מאפשר לך להבין את המצב של S5 גלקסי שלך טוב יותר.

זכור, בכמה מדינות, או מספרי גלקסי S5 מודל אחרים (בדרך כלל עבור ספקים שונים), אייקוני ההתרעות ומשמעותם עשויים להיות קצת שונים. סמלי ההודעה המפורטים כאן הם קצת משותפים לכל האזורים.

היכן ניתן לאתר את סמלי הודעה על Samsung Galaxy S5?

בדיוק כמו כל טלפונים ניידים אנדרואיד אחרים, כל סמלי ההודעות ב- Galaxy S5 הם בשורת המצב בחלק העליון של מסך התצוגה. כיצד לנקות קבצים מטמון של טלפון אנדרואיד שלך.

מאז אנדרואיד 4.4 (KitKat), שורת המצב ברורה, לא רצועה שחורה כמו במהדורות הרבה יותר מבוגרות. לכן, לפעמים, את הנראות עשויות להיות מושפעות התמונה שלך.

כאשר במצב מסך מלא, שורת המצב ניתן להסתיר עבור יישומים מסוימים. במסגרת תרחיש זה, אתה תמיד יכול להחליק למטה מהחלק העליון של המסך כדי לקבל את שורת המצב. להלן תוכלו לראות את מלא מילון מונחי סמלי טלפון סמסונג.

סמלים אנדרואיד כלומר הסבר על S5 סמסונג גלקסי?

מתחת לרשימה ביותר-כלל נתקל סמלים אנדרואיד משמעות - סמלי מצב ומשמעותם .

סמלים אנדרואיד משמעות - סמלי מצב

גלקסי 5 שלי מציג כמה סמלי הודעה כי הם לא מופיעים כאן, למה הם מתכוונים? הם יכולים להיות אייקוני התרעות אנדרואיד ראה להלן לעיון.

במקרה בהודעה זו בצד השמאלי של הודעות בשורת המצב ראה להלן תמונה, זה בדרך כלל מתוך יישומי צד שלישי.

מה סמל זה? (מהדורת NFC)

הקבוצה מאחורי NFC רוצה לוודא שאתה יודע מה זה, וכי אתה יודע שאתה משתמש בו

ככל שיותר ויותר מאיתנו להתחיל לנצל NFC - זה קרוב Field Communication, או התקן המאפשר תקיש טלפון למכשיר כלשהו אחר כדי ליצור חיבור, חילופי נתונים, וכו '- אנו יותר ויותר מקבלים על השאלה הבאה : "מה זה סמל מוזר תופס מקום בחלק העליון של הטלפון שלי?

זה, רבותיי, הוא לוגו NFC האדיר.

אז הנה העסקה: על טלפונים טובים רבים בימים אלה, הסמל יהיה נוכח למעלה - זה נקרא "בשורת המצב," למעשה - כאשר NFC מופעלת. זהה אם אתה משתמש ב- WiFi או Bluetooth, למשל. אז בגין שזה ממש לא כל מעצבן יותר מאשר כל אחד מאלה.

ובמקרה שתהיתם, זה חייב שם אמיתי. תגיד שלום "N-מארק."

הרעיון, לפי פורום NFC, הוא זה:

"ריבוי תגי oNFC כי הם מלווים על ידי N-מארק כמו נקודת מגע יבנה את מודעות צרכנים של תגי NFC כמקורות מידע בעל ערך, בלעדי ודרכים חדשות כדי להעשיר את חייהם."

סימני טלפון אנדרואיד מה לעשות הם מתכוונים

אבל מצד שני, זה עוד דבר אחד תופס מקום שם למעלה. ו תלוי יצרן הטלפון, חלל עשוי להיות גם בפרמיה. בתמונה שאתה רואה לעיל, השתמשנו ארבעה טלפונים מארבע מייצרת - את S5 Samsung Galaxy, HTC One M8, Nexus 5 (טלפון Google, מבחינה טכנית) ואת X Moto מוטורולה (מדורג עד 1080px). NFC הופעלה על כל ארבעת המכשירים, אך רק שניים מהם להציג את הסמל. חלק מהטלפונים מאפשרים לך להראות אחוז סוללה, תופס יותר מקום. לשים את הטלפון במצב רטט או שקט עשוי להימשך עד עוד נקודה או שתיים.

אבל חכה! אתה רוצה לראות את N-מארק! פורום NFC אומר כך!

"יותר ויותר, צרכנים ילכו פשוט recognizting N-Mark to מחפשים אותו החוצה באופן פעיל. זה בתורו יגדיל אימוץ וליצור הביקוש העולמי גדול לפתרונות פורום תואמי NFC."

אנחנו לא יודעים על זה. אבל אנחנו יודעים את זה: זה Z מחפש N או לצדדים מוזר? זה N-מארק. זה NFC.

פוסטים קשורים

  • איך אתה לשחזר iPod? תשובה מלאה האייפוד של אפל יש סמלים סטנדרטיים המציינים את אותו הדבר על פני מספר גרסאות של נגן המוזיקה. תיקייה עם סימן קריא אומרת ...

  • Texting סמלי רשימה פעמים רבות אנו שומעים מילה חדשה וממהרים מתייחסים מילון משמעותו. עם מילים חדשות שנוספו לשפה בכל יום אחר, קשה שלה כדי לשמור על מסלול של שלהם ...

  • רגשות שתפו באמצעות טקסט סמיילים מה גורם לאנשי ציירים גדולים, שחקנים גדולים, או משוררים גדולים? זה בהחלט לא שאלה קלה, אבל לא, אני לא מנסה לבלבל אותך ואומר שהם ...

  • 4 דרכים להרוויח הפעלת טלפון אנדרואיד המושרשת שלך מהר אתמול ראינו 5 דרכים שימושיות שבה משתמש יכול להאיץ טלפון אנדרואיד הלא נטועה שלו. כפי שכבר הזכרנו כי מושרשת Android ...

  • מסך סימנים 12-02-07, 05:28 PM נושא מחבר # 1 מסך סימני סמל צלב אם זה רק א-צלב, כי היא אינדיקציה כי 911 מעקב GPS זמין. אלא אם כן אתה תורך ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/סימני-טלפון-אנדרואיד-מה-לעשות-הם-מתכוונים.php on line 130

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/סימני-טלפון-אנדרואיד-מה-לעשות-הם-מתכוונים.php on line 130