Whats את אפליקצית היכרויות חינם הטובה ביותר

OkCupid לעומת Zoosk: מה הכרויות Best App?

כשמדובר אפליקציות היכרויות על Google Play Store ו- App Store, יש המון אפליקציות לבחירה כגון POF. התאמה, ממבה. מטה. וחומר-דליקה MeetMe. החלטנו להשוות בין שני של אפליקציות היכרויות הפופולריות ביותר, OkCupid ו Zoosk, כדי לראות אילו ייתן לך את חווית ההיכרויות הטובה ביותר.

Whats את אפליקצית היכרויות חינם הטובה ביותר

1. OkCupid לעומת Zoosk: תחילת העבודה

כאשר אתה פותח לראשונה את האפליקציה הסלולרית של OkCupid, תצטרך להירשם. לאחר שתסיים את תהליך נעשה עם תהליך ההרשמה, אז אתה תקבל ליצור פרופיל OkCupid שלך. אם אתה משתמש במכשיר הנייד שלך כדי למלא את הפרופיל שלך, זה ייקח די הרבה זמן. בין אם אתה להשלים את כל השדות או לא, אתה יכול להמשיך לעיין גפרורים סמוכים. בגלל OkCupid מבקש ממך למלא כל כך הרבה מידע על פרופיל ההיכרויות שלך, זה יכול להיות זמן רב מאוד, והוא עשוי להיות טוב יותר למלא על הגרסה השולחנית של OkCupid.

כשאני מחובר ראשון לתוך אפליקצית היכרויות Zoosk, מצאתי מפתיע שתהליך ההרשמה היה מכאיב ולא כמו זמן רב כמו תהליך ההרשמה של OkCupid. גם אם אתה מחפש תאריכים קרובים, תהליך ההרשמה בכלל צריך להיות מהיר וקל, במיוחד מכיוון שרוב האנשים גולשים פרופילים במכשירים הניידים שלהם.

2. OkCupid לעומת Zoosk: ממשק

האפליקציה לנייד של OkCupid יש ממשק מאוד ידידותי למשתמש. ניתן לחפש לפי סינון בתחומים מסוימים כמו גיל, גובה, מיקום, סטטוס, תמונות, באינטרנט וסדר שעבר. A-List מסנן מאפשר לך לחפש סוג גוף ואת אטרקטיביות. סינון מתקדם מאפשר לך לחפש מילות מפתח, תאריך ההצטרפות, מוצא אתני, דת וחינוך. לאחר שתבחר את כל מה שאתם מחפשים, OkCupid ימשוך את התאמות סמוכות. לפי יכולת להשתמש במחוות חלקות, OkCupid עושה את זה קל למצוא את ההתאמה המושלמת תוך כדי התנועה.

למרות פרסומות Zoosk בטלביזיה הם די זולות, אפליקצית ההיכרויות שלהם יש ממשק משתמש מרשים. על ידי הסטה לימין, אתה יכול לראות את הגפרורים שלך באופן מיידי. אם אתה מוצא מישהו שאתה מתעניין, אתה יכול להוסיף אותם בקלות, קריצה לעברם, לשלוח להם מתנה או לשלוח להם הודעה. עם גלילה פשוטה אתה יכול לראות את הסיכום של האדם, מה שהם מחפשים ואת מתנות שהם קבלו מחברים אחרים. האפליקציה מראה גם אם הם אימתו את מספר הטלפון שלהם חשבון פייסבוק.

Whats את אפליקצית היכרויות חינם הטובה ביותר

3. OkCupid לעומת Zoosk: תכונות

אם אתה מוצא מישהו שאתה אוהב על OkCupid, תוכל להקיש על כוכב על קורות החיים שלה זה יאפשר להם לדעת שאתה מתעניין. אם בסופו של דבר חיבה הדדית, OkCupid ישלח לך הודעה. כדי לברר פרטים נוספים על האדם שאתה מעוניין, פשוט הקש על 'אודות' ואתה יכול לראות-סיכום העצמי שלהם ומה שהם מחפשים. אם אתה מרגיש שזה שידוך, אתה יכול להכות פשוט 'לשלוח הודעה "על החלק התחתון של המסך, ואתה תהיה מפטפט באופן מיידי על ידי ניווט לתפריט ותוכל לראות את הפעילות שלך, גפרורים, לעשות quickmatch, לראות מי בדק את הפרופיל שלך ולראות את תיבת הדואר הנכנס שלך.

יש Zoosk תכונה "דחיפה" שיכול לעזור לך להיות יותר פופולרי. לדברי Zoosk, בכל פעם שאתה משתמש בתכונת "הדחיפה" אתה תודגש בתוצאות חיפוש כך שחברים יותר יכולים לראות את פרופיל. אמנם זה הוא תכונה מפתה, זה יקר. אתה יכול להוסיף דחיפה על ידי רכישת מטבעות. האפליקציה מציעה שלוש חבילות דחיפה שונות: 99.99 $ תקבל 1,800 מטבעות, 39.99 $ יקבלו 480 מטבעים, עבור 19.99 $ תקבלו 180 מטבעים.

אתה יכול לגשת לתפריט הראשי בקלות על ידי הקשה על בפינה השמאלית העליונה של היישום הנייד Zoosk. כאן אתה יכול לראות מי מחובר כעת, לראות את הקשרים שבצעתם, מי הציג את הפרופיל שלך, ולבדוק את הדואר האלקטרוני שלכם הודעות חדשות. אחת התכונות הפופולריות ביותר של Zoosk הוא קרוסלה, אשר מאפשרת לך להחליק בין פרופילים. זה עושה את זה יותר קל לך למצוא את מה שאתה מחפש. אם חבר קורץ לך, אתה יכול להגדיר מסר שהם יקבלו. Ex: תודה על הקריצה. שלח לי הודעה.

Whats את אפליקצית היכרויות חינם הטובה ביותר

לקבלת הודעה מהעמיתים Zoosk אחרים, אתה צריך לקנות אחד של 3 חבילות: 6 חודשים 12.50 $ / חודש, 3 חודשים בשעה 20.00 $ / חודש 1 חודש ב 29.99 $ / חודש. על ידי רכישת חבילת מנוי, תקבל קריצות בלתי מוגבלות והודעות, גישה מלאה SmartPicks ואתה יכול לשוחח עם כל חיבורים.

4. OkCupid לעומת Zoosk: פרטיות

OkCupid גם מאפשר לך לגלוש באופן אנונימי, כך שאם אתה מבקר את הפרופיל של מישהו, אתה לא תופיע שלהם "רשימת המבקרים." החסרון הוא עושה את זה כי אתה לא תוכל לראות מי בקר בפרופיל שלך. זה תלוי בך אם אתה רוצה להיות אנונימי או לא. לגלוש באופן אנונימי, פשוט ללכת להגדרות לוח, בחר 'אפשרויות פרופיל,' ולחץ, "אני רוצה לגלוש באופן אנונימי." אתה יכול גם להחליט אם אתה רוצה שהפרופיל שלך להיראות רק על ידי חברים אחרים על ידי סימון 'לחברים בלבד' תחת את הגדרות הפרטיות.

אחד היתרונות של להיות עם OkCupid הוא שהם מאפשרים לך לגלוש באופן אנונימי. עם Zoosk, אם אתה רוצה לגלוש באופן אנונימי, החברה רק מרמזת שלא לכלול את שם המשפחה שלך או איפה אתה עובד פרופיל ההיכרויות שלך.

5. OkCupid לעומת Zoosk: Apps נייד

OkCupid נתמך כרגע על מספר מכשירים. ניתן להוריד OkCupid על Windows, iPhone, iPad, Android, WinPhone ופלטפורמות אחרות.

Zoosk כרגע נתמך על מספר מכשירים גם כן. ניתן להוריד Zoosk על iPhone, iPad, Android, Windows ופלטפורמות אחרות.

כל התכונות שנמצאות על יישומים ניידים עבור OkCupid ו Zoosk, אתה יכול למצוא על הגירסה השולחנית שלהם.

5. OkCupid לעומת Zoosk: סיכום

למרות OkCupid נוטה להיות אחד אתרי היכרויות העליונים, Zoosk מציעה אפליקציית היכרויות חדשנית עבור משתמשי iPhone ו- Android. כל החברים יכולים להחליק בין פרופילים בקלות, ואת תכונת החיפוש מקלה כדי למצוא מי שאתה מחפש, כל עם ממשק משתמש מושך. חשוב גם הוא את תהליך ההרשמה הפשוט. זה עושה Zoosk אפליקציית ההיכרויות המושלמת עבור מי עסוקים כל זמן ורוצים תאריך להתחבר תוך כדי התנועה.

הורד את הגרסה אנדרואיד של OkCupid.

פוסטים קשורים

  • חמישה אתרי היכרויות מקוונים הטובים ביותר מחפשים אהבה באינטרנט? יש לך שפע של מקומות כדי לנסות ולמצוא מישהו המושלם עבורך. דיברנו על איך למצוא את האתר הנכון עבורך. אבל השבוע אנחנו ...

  • 5 האתרים המובילים כדי להוריד רינגטונים חינם iPhone (כולל iPhone 6 Plus 6S iPhone) אם יש לך קנה iPhone החדש (iPhone 6S), עליך רוצה רינגטון ייחודי ויפה עבור iPhone שלך ​​....

  • Whatsapp BlackBerry בעולם הטכנולוגי המתקדם הזה, שפע של יישומים ניידים החדשים משחקים תפקיד יוצא דופן בכל חי האנשים. ברחבי העולם, אף אחד לא יכול ללכת פשוט עם ...

  • WhatsApp עבור Nokia S40 Whatsapp הוא שירות הודעות פופולרי מאוד אשר נרכש לאחרונה על ידי פייסבוק. הוא מאפשר לך לפרסם עדכוני סטטוס, תמונות, קטעי וידאו המיקום שלך שכולן ...

  • Juegos Para Movil Bb 8520 שיחת וידאו חינם ב Iphone, Samsung, אנדרואיד, Windows, LG, Juegos Para Movil Bb 8520 31,223 (36,339 votos) + - אני משתמש Juegos Para Movil Bb 8520, הדגם הישן אנדרואיד 3.0 ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/whats-את-אפליקצית-היכרויות-חינם-הטובה-ביותר.php on line 125

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/whats-את-אפליקצית-היכרויות-חינם-הטובה-ביותר.php on line 125