Whats את היישום ל- iPad הטוב ביותר עבור מסמכי Word

מהו App המשרד הטוב ביותר עבור iPhone או iPod Touch שלי?

על ידי מתיו Guay מ- 17 בנובמבר 2010

רוצה לראות מה כל היישומים משרד מרכזי הצעת Touch iPhone ו- iPod מבלי לבזבז כסף רכישת כל אותם? הנה המדריך הסופי שלנו אל אפליקציות iOS המשרד הטובות ביותר, כך שאתה יכול ללמוד לפני שאתה קונה.

מכשירי iOS עובדים נהדרים לצפייה מגוונת של מסמכים ללא כל תוכנה נוספת, אבל אם אתה רוצה ליצור מסמכים חדשים או לערוך ולשתף קיימים, תצטרכו אפליקצית Office. יש מספר היישומים אופיס הפופולריים ב- App Store, והיום אנחנו הולכים להסתכל על התכונות כל הצעות אפליקציה, להשוות איך הם כל עיבוד מסמכים, ולעזור לך לראות איזה מהם הוא בכושר הטוב ביותר עבור הצרכים שלך ואת התקציב.

ראשית, אתה צריך אפליקציה Office?

אבל קודם כול, אתה צריך להחליט אם אתה באמת צריך אפליקצית משרד. אם אתה משתמש בעיקר iPhone או iPod Touch לשימוש אישי, אז אתה אולי לא צריך להציג או לערוך מסמכים וגיליונות אלקטרוניים. אם לפעמים אתה צריך להציג מסמכים ולתת משוב ללא עריכת קבצים, נבנה 'iOS במסמך הצופה עובד נהדר עבור מסתכל מסמכים מצורפים להודעות דואר אלקטרוני באינטרנט. פשוט הקש על מסמך או קובץ בהודעת דואר אלקטרוני, ואתה תראה תצוגה מקדימה אשר משבשת מסמכים כמעט מושלמת. מסמכים עשירים אין להציג באופן מלא, אבל זה צריך להיות קרוב מספיק כדי לעבוד.

גם אתה יכול בקלות להציג את המסמכים שלך באינטרנט ב- Safari, כמו גם Office Web Apps ו- Google Docs מאפשרים לך להציג את הקבצים שלך באמצעות דפדפן נייד. למרבה הצער, אם כי, אתה לא יכול לערוך את המסמכים או ב- iPhone או iPod Touch.

אז הצגת מסמכים אינה מהווה בעיה, אבל אם אתה רוצה יותר מזה, אתה הולך צריך אפליקצית Office. בואו לחפור פנימה ולראות מה זמין.

מה Apps Office הם זמינים?

סעיפי העסקים פרודוקטיביות של יישומים רבים ברשימת App Store כדי לעזור לך לערוך מסמכי Office, גיליונות אלקטרוניים, ועוד. רק מתוך התיאורים, זה יהיה קשה לדעת איך כל אחד עובד. כדי לפתור בעיה זו, שבדקנו 3 של אופיס הפופולרי ביותר אפליקציות לאחרונה: Documents to Go. Quickoffice. ו Office2. ניקח מבט מהיר על כל התכונות של אחד כאן, אבל אתה יכול ללחוץ על הקישורים כדי לראות את הסקירה כולה.

Office2 הסתדר הגרוע ביותר במבחן שלנו. יישום זה הוא פופולרי כי זה עולה רק 5.99 $, אבל איך הוא מתאמץ להבהיר מסמכים וגיליונות אלקטרוניים בבדיקות שלנו. גרוע מכך, היא איבדה כל עיצוב שהוא לא יכול לתמוך לאחר שמירת מסמכים נערך. על הצד החיובי, זה תומך במגוון רחב של שירותי אחסון מסמכים מקוונים ורץ מהר יותר יישומים מתחרים.

Quickoffice

חבילת Quickoffice Mobile Connect מתומחרת באמצע 9.99 $, והיא מציעה הרבה המפץ עבור הכסף שלך. זה יכול לערוך מסמכים מתקדמים למדי טוב, ולאחר מכן שומר עיצוב כי הוא אינו תומך לכן המסמך שלך עדיין ייראה אותו בחזרה במחשב. אתה יכול בקלות לגשת לכל הקבצים שלך Dropbox, Google Docs ועוד, ואז לערוך ולשמור אותם באופן מקוון. גיליונות אלקטרוניים Quickoffice נאבקו עם גיליונות אלקטרוניים מעוצבים .XLSX, אם כי, אבל חוץ מזה טפלו קבצי Office עשירים מודרניים בקלות.

אנו אהבנו במיוחד את ממשק האינטרנט החדשני המאפשר לך לגלוש ולהוסיף מסמכים למכשיר ה- iOS שלכם מכל מחשב המחובר לרשת סמוכה. ואם אתה לא צריך לפתוח את המסמכים שלך משירותי אחסון מקוונים ישירות, אתה יכול לקבל Suite Mobile Quickoffice עבור רק 4.99 $. בתמיכת המסמך המתקדמת ומחיר זול, Quickoffice הוא אופציה נהדרת.

מסמכים To Go

מסמכים To Go הוא יישום המשרד הכי יקר סקרנו ב 16.99 $, אבל זה גם כל הזמן אחד הפופולריים ביותר ב- App Store. יישום זה כולל את הממשק הטוב ביותר עבור עריכת מסמכים, ואף כולל תמיכה לצפיית רכיבי מסמך מתקדמים כגון סרגלי צד ותמונות במסמכים. הוא מאפשר לך לערוך עיצוב יותר מכל של אפליקציות נוספות נדרש פחות הברזים כדי לבצע את אותן משימות.

Whats את היישום ל- iPad הטוב ביותר עבור מסמכי Word

מסמכי To Go כולל גם כמה תכונות ייחודיות כגון חיפוש בין כל מקורות המסמך המקוונים שלך ועריכת PowerPoint בסיסית. עריכת PowerPoint ואפשרויות יצירה היו מאוד מוגבלים, אם כי, ולכן תכונה אחת זה לא שווה לרכוש את היישום. אם אתה לא צריך עריכת PowerPoint ותמיכת מסמך מקוונת, אתה יכול לקבל מסמכים To Go רגילים רק 9.99 $, וזה לא בחירה גרועה אם אתה צריך לערוך מסמכים עשירים ישירות במכשיר.

איזה משרד App הוא הטוב ביותר?

החלק הקשה ביותר הוא להחליט איזו אפליקציה הוא הטוב ביותר עבור הצרכים שלך. Documents To Go עשה תומך במאפייני מסמך Word המתקדמים ביותר, והיה כוללים היציב ביותר. למרבה הצער, אם כי, זה גם הכי יקר. Quickoffice הוא במקום שני, ואנחנו דווקא אהבנו בממשק האינטרנט לגישה למסמכי iPhone מהמחשב. Office2 היה עני מספיק שאנחנו לא יכולים להמליץ ​​על זה לשימוש מסמך Office נורמלי, אבל את שני המסמכים ללכת Quickoffice היו גם טובים מספיק בכדי להמליץ ​​בקלות עבור שימוש רגיל.

הנה השוואה של כל של תכונות האפליקציה:

אז, בסופו של דבר זה מסתכם מה התכונות שאתה צריך. צריך PowerPoint ותמיכת מסמך מקוון? קבל מסמכים To Go Premium. רק צריך לערוך מסמכים באופן מקומי במכשיר שלך? Quickoffice Mobile Suite היא אופציה נהדרת בשבילך זה לא מאוד יקר. אתה לא יכול להשתבש עם כל אחד היישומים האלה, כך לקטוף את אחד שמתאים לתקציב והתכונות צריכות טוב ביותר. לדעתנו, סויטה נייד Quickoffice תהיה הבחירה הטובה ביותר עבור רוב הצרכנים.

ממלא את החללים המשרדים App

היום של Microsoft Office הוא לא רק עבור מסמכים, גיליונות אלקטרוניים ומצגות, אף. Outlook ו- OneNote גם אפליקציות אופיס פופולריים כי רבים אינם רוצים לוותר, אז בואו נסתכל על כמה אפשרויות עבור אלה.

OneNote הוא לא נגיש iOS, אבל יש אפליקציה אלטרנטיבה מצוינת, MobileNoter שמביא כמעט את כל התכונות של OneNote ל- OneNote. ניתן לסנכרן מחברות OneNote הקיימים שלך מהמחשב שלך ולערוך אותם בדרכים, או להוסיף הערות חדשות ולסנכרן אותם באינטרנט בכל מקום שאתה נמצא. בדוק את הסקירה שלנו של MobileNoter לפרטים נוספים.

האפליקציה Mail מחדל עובד די טוב עבור דוא"ל בדרכים. הוא כולל תמיכה ב- Exchange ActiveSync מלאה. אז אתה אמור להיות מסוגל לגשת לכל החשבונות האישיים ועסקי הדוא"ל שלך מכל מקום. הבעיה היחידה היא, אפליקצית Mail iPhone רק מאפשרת לך ליצור הודעות טקסט רגילות. אם אתה צריך לשלוח הודעות דוא"ל ב- HTML מלא, אתה יכול לנסות את MarkdownMail. יישום זה מאפשר לך ליצור הודעות דוא"ל ב- HTML עיצוב עשיר ב- iPhone באמצעות התחביר Markdown.

סיכום

אחרי כמה אכזבות ראשוניות עם Office2, היינו שמחים לראות כי הן Quickoffice ומסמכי To Go להציע תמיכת משרד גדולה על iOS. עריכת מסמכים עשירים היא לא מושלם קלה על מסך קטן, אבל עם אפליקצית Office, אתה תמצא אתה יכול לעשות יותר עסקים בדרכים ממה שאתה אי פעם מצאת אפשרי. בנוסף, במקרים רבים, הצגת מסמך וביצוע שינויים מאוחר יותר הוא אופציה נהדרת. מה אפליקצית משרד האהוב שלך, ואיך אתה להשתמש בכלי משרד בדרכים? שתף אותנו במחשבותיך על דבריו.

פספסנו אפליקצית משרד iOS שאתה אוהב, או להתעלם תכונה שאתה צריך? תן לנו לדעת על דבריו, ואם זה משהו שאנחנו יכולים לבדוק, נודיע לך! אין שום סיבה להוציא 50 $ על אפליקציות רק כדי למצוא את אפליקצית המשרד המושלמת עבור הצרכים שלך, כך אנו מקווים מידע זה עוזר לך לעשות את הבחירה שלך ולקבל את התמורה הטובה ביותר עבור כסף האפליקציה שלך.

5 מעבדים Best Free Word

מאת שרה אנג 2013/10/31 09:03:56 UTC

שמנו את כל בשימוש Microsoft Word. מעבד התמלילים הנפוץ ביותר בשוק, בשלב מסוים בחיינו. זה עדיין מוכיח להיות מצרך, בעיקר בחינוך, אבל יש המון מתחרים מתחרים על נאמנות עיבוד תמלילים שלנו.

אם אתה לא אוהד של Word, אינם מעוניינים ברכישת חבילת Office מלאה, או שאתה באמת צריך רק מעבד תמלילים חדשים, חינם, לבדוק את הטובים שבטובים להלן.

1. Google Docs

סביר מעבד התמלילים הפופולרי ביותר אחרי של מיקרוסופט עצמה, רשימה זו לא היתה יכולה להתקיים ללא Google Docs. Docs זמין דרך Google Drive. אשר מאפשר לך להעלות את החשודים הרגילים - מסמכים, תמונות, סרטונים וקבצים - כדי 15GB של אחסון בחינם.

נקי, עיצוב קלאסי של Google Docs עושה קל לשימוש, והוא מסנכרן בין המכשירים שלך. עריכה ככל שאתה רוצה, ואם תשנה את דעתך, Docs חוסך עוקב אחר כל השינויים מהרגע שתתחיל להקליד.

Docs שמכונה החסד המושיע של פרויקטי קבוצה קרובים ורחוקים - לראות מה חברי צוות שלך עושים בזמן אמת, או לשוחח בקלות איתם בסרגל הצדדי.

הקפד לבדוק את היישומים אחרים הרבים של הכונן. לשחק עם Quickoffice כדי Docs פתוח ולערוך במהירות בטלפון או בטאבלט, שמור להישאר מאורגן, שרטוטים להוסיף חזותיים, או גיליונות לשתף פעולה על גיליונות אלקטרוניים.

הורידו את אפליקציית Drive בחינם למשך iOS או Android.

2. Textilus - מהדורה של Microsoft Word

משתמשי iPad בטח מכיר Textilus, מעבד תמלילי הדגל 'Knowtilus. האפליקציה כוללת, טקסט עשיר זה תומך יותר מ -32 שפות, מתעדכן לעיתים קרובות ויש לו מגוון של אפשרויות עיצוב - יותר מ -60 גופנים שונים יש לעשות את העבודה, נכון?

Textilus מאפשר לך ליצור ולערוך מסמכים שניתן לפתוח ב- Microsoft Word, OpenOffice, הכתבן ו סופר Nisus. הכנס תמונות, תרשימים, חתימות ורישומים. לייצא את עבודתך בפורמטים שונים, ולסנכרן עם Dropbox, iCloud, Evernote או כתבן כדי להישאר מעודכן.

השתמש בתכונת התמונה כדי לצלם תמונה של המצב הנוכחי של המסמך. תמונה זו נשלחת אל תיקיית התמונות של האפליקציה, שם הוא יכול להיות משותף או הציל ללא הגבלה זמן.

ניתן גם לחפש ישירות בתכנית באמצעות גוגל, ויקיפדיה או במילון, ולהתאים אישית את כפתורי 25 כלים לנוחיותך. מסמכי Textilus תואמים מאה מעבדי תמלילים אחרים, כגון עמודים, Microsoft Word, הערות ועוד.

3. TextEdit

מאז אפל רכשה חברת המחשבים NeXT, זה הפיצה TextEdit על OS X להחליף SimpleText.

דומה בעיצוב כדי בטקסט. עליך פשוט לפתוח TextEdit סוג משם. אתה יכול לעצב, ולהציג את הדף, ליצור טבלאות ורשימות, עבודה עם HTML, לייבא תמונות, מוזיקה וקבצי הסרט. זה באופן אוטומטי מתקנת איות בעת ההקלדה, ועל OS X Mountain Lion, אתה יכול גם להכתיב באמצעות TextEdit.

4. סופר משרד Kingsoft

כותב הוא חלק של חבילת Office Kingsoft כולה (יחד עם Spreadsheets והצגה), וזה יוצר מסמכים תואמים ביותר עם Microsoft Word.

התכנית תומכת עריכת טקסט עשירה, הצפנת מסמך, "קרא הלילה" מצב, תמונה ושולחן פעולה, ועוד. סופר גם פותח מסמכים בדוא"ל כמעט בכל פורמט, וזה קל לתפוס קבצים ממקומות שונים.

השחרור 2013 נוסף כרטיסיית סעיפים ושלושה עורות שונים, וזה גרם ליצירת שולחן הטקסט במיוחד אינטואיטיבי.

ובכל זאת, זה לא יכול להיות כמו אלגנטים נקי ומסודר כמו מעבדי תמלילים אחרים - לקחת, למשל, את סרגל הכלים הגדולים. (מומלץ שתגדיר את המסמך במסך מלא.)

אפל הודיעה ב 10 ספטמבר שזה ייתן iWork בחינם עם כל מכשירי ה- iOS החדשים. כלומר, כל שנרכשו לאחרונה iPhone, iPad ו- הדור החמישי iPod Touch מקבל עמודים, בדרך כלל 9.99 $, ללא תשלום.

ולמרות העמודים מיועדים בעיקר כלפי משתמשי iOS ו- Mac, משתמשי Windows יכולים להשתמש בדפי גרסת האינטרנט באמצעות iWork המצוין iCloud. באינטרנט משתמשים יכולים ליצור, לערוך ולשתף פעולה על מסמכים עם רבים של אותן התכונות של אפליקציות iOS ו- Mac.

בנוסף, הודיעה החברה באירוע השקת אוויר iPad ב 22 אוקטובר, ואנשי Mac OS X מאבריקס ו iWork יהיה חופשיים.

דפים נותנים לך את כל הכלים דרושים לך כדי ליצור מסמכים יפים. טקסט אוטומטי עוטף מוכנסים תמונות, תרשימים וטבלאות. גישה יותר מ -60 תבניות, או להתחיל עם דף חלק.

ניתן גם לעקוב אחר תגובות, לשמור מסמכים כקובצי Word, ולשתף אותם עם עמיתים לעבודה שלך ולגשת עבודתך באמצעות iCloud.

יש משהו להוסיף לסיפור הזה? שתף את זה על דבריו.

5 מעבדים Best Free Word

מאת שרה אנג 2013/10/31 09:03:56 UTC

שמנו את כל בשימוש Microsoft Word. מעבד התמלילים הנפוץ ביותר בשוק, בשלב מסוים בחיינו. זה עדיין מוכיח להיות מצרך, בעיקר בחינוך, אבל יש המון מתחרים מתחרים על נאמנות עיבוד תמלילים שלנו.

אם אתה לא אוהד של Word, אינם מעוניינים ברכישת חבילת Office מלאה, או שאתה באמת צריך רק מעבד תמלילים חדשים, חינם, לבדוק את הטובים שבטובים להלן.

1. Google Docs

סביר מעבד התמלילים הפופולרי ביותר אחרי של מיקרוסופט עצמה, רשימה זו לא היתה יכולה להתקיים ללא Google Docs. Docs זמין דרך Google Drive. אשר מאפשר לך להעלות את החשודים הרגילים - מסמכים, תמונות, סרטונים וקבצים - כדי 15GB של אחסון בחינם.

נקי, עיצוב קלאסי של Google Docs עושה קל לשימוש, והוא מסנכרן בין המכשירים שלך. עריכה ככל שאתה רוצה, ואם תשנה את דעתך, Docs חוסך עוקב אחר כל השינויים מהרגע שתתחיל להקליד.

Docs שמכונה החסד המושיע של פרויקטי קבוצה קרובים ורחוקים - לראות מה חברי צוות שלך עושים בזמן אמת, או לשוחח בקלות איתם בסרגל הצדדי.

הקפד לבדוק את היישומים אחרים הרבים של הכונן. לשחק עם Quickoffice כדי Docs פתוח ולערוך במהירות בטלפון או בטאבלט, שמור להישאר מאורגן, שרטוטים להוסיף חזותיים, או גיליונות לשתף פעולה על גיליונות אלקטרוניים.

הורידו את אפליקציית Drive בחינם למשך iOS או Android.

2. Textilus - מהדורה של Microsoft Word

משתמשי iPad בטח מכיר Textilus, מעבד תמלילי הדגל 'Knowtilus. האפליקציה כוללת, טקסט עשיר זה תומך יותר מ -32 שפות, מתעדכן לעיתים קרובות ויש לו מגוון של אפשרויות עיצוב - יותר מ -60 גופנים שונים יש לעשות את העבודה, נכון?

Textilus מאפשר לך ליצור ולערוך מסמכים שניתן לפתוח ב- Microsoft Word, OpenOffice, הכתבן ו סופר Nisus. הכנס תמונות, תרשימים, חתימות ורישומים. לייצא את עבודתך בפורמטים שונים, ולסנכרן עם Dropbox, iCloud, Evernote או כתבן כדי להישאר מעודכן.

השתמש בתכונת התמונה כדי לצלם תמונה של המצב הנוכחי של המסמך. תמונה זו נשלחת אל תיקיית התמונות של האפליקציה, שם הוא יכול להיות משותף או הציל ללא הגבלה זמן.

ניתן גם לחפש ישירות בתכנית באמצעות גוגל, ויקיפדיה או במילון, ולהתאים אישית את כפתורי 25 כלים לנוחיותך. מסמכי Textilus תואמים מאה מעבדי תמלילים אחרים, כגון עמודים, Microsoft Word, הערות ועוד.

3. TextEdit

מאז אפל רכשה חברת המחשבים NeXT, זה הפיצה TextEdit על OS X להחליף SimpleText.

דומה בעיצוב כדי בטקסט. עליך פשוט לפתוח TextEdit סוג משם. אתה יכול לעצב, ולהציג את הדף, ליצור טבלאות ורשימות, עבודה עם HTML, לייבא תמונות, מוזיקה וקבצי הסרט. זה באופן אוטומטי מתקנת איות בעת ההקלדה, ועל OS X Mountain Lion, אתה יכול גם להכתיב באמצעות TextEdit.

4. סופר משרד Kingsoft

כותב הוא חלק של חבילת Office Kingsoft כולה (יחד עם Spreadsheets והצגה), וזה יוצר מסמכים תואמים ביותר עם Microsoft Word.

התכנית תומכת עריכת טקסט עשירה, הצפנת מסמך, "קרא הלילה" מצב, תמונה ושולחן פעולה, ועוד. סופר גם פותח מסמכים בדוא"ל כמעט בכל פורמט, וזה קל לתפוס קבצים ממקומות שונים.

השחרור 2013 נוסף כרטיסיית סעיפים ושלושה עורות שונים, וזה גרם ליצירת שולחן הטקסט במיוחד אינטואיטיבי.

ובכל זאת, זה לא יכול להיות כמו אלגנטים נקי ומסודר כמו מעבדי תמלילים אחרים - לקחת, למשל, את סרגל הכלים הגדולים. (מומלץ שתגדיר את המסמך במסך מלא.)

אפל הודיעה ב 10 ספטמבר שזה ייתן iWork בחינם עם כל מכשירי ה- iOS החדשים. כלומר, כל שנרכשו לאחרונה iPhone, iPad ו- הדור החמישי iPod Touch מקבל עמודים, בדרך כלל 9.99 $, ללא תשלום.

ולמרות העמודים מיועדים בעיקר כלפי משתמשי iOS ו- Mac, משתמשי Windows יכולים להשתמש בדפי גרסת האינטרנט באמצעות iWork המצוין iCloud. באינטרנט משתמשים יכולים ליצור, לערוך ולשתף פעולה על מסמכים עם רבים של אותן התכונות של אפליקציות iOS ו- Mac.

בנוסף, הודיעה החברה באירוע השקת אוויר iPad ב 22 אוקטובר, ואנשי Mac OS X מאבריקס ו iWork יהיה חופשיים.

דפים נותנים לך את כל הכלים דרושים לך כדי ליצור מסמכים יפים. טקסט אוטומטי עוטף מוכנסים תמונות, תרשימים וטבלאות. גישה יותר מ -60 תבניות, או להתחיל עם דף חלק.

ניתן גם לעקוב אחר תגובות, לשמור מסמכים כקובצי Word, ולשתף אותם עם עמיתים לעבודה שלך ולגשת עבודתך באמצעות iCloud.

יש משהו להוסיף לסיפור הזה? שתף את זה על דבריו.

פוסטים קשורים

  • עמודים עבור Mac המילה האחרונה עיבוד תמלילים. עמודים עבור Mac הוא מעבד תמלילים חזק שנותן לך כל מה שאתה צריך כדי ליצור מסמכים בעלי מראה יפה. ולקרוא יפה ....

  • מתמחה לשעבר PCMag ירדן מינור הוא אנליסט תוכנה זוטר שבאמת רק רוצה להשתמש תואר בעיתונאות באוניברסיטת נורת'ווסטרן כיד הדמיון הטובה עליו לכתוב על משחקי וידאו. הוא בעבר ...

  • דיון Jarte נושם קל ומהיר. נוצר על ידי קרוליינה כביש תוכנת מעבד תמלילים זה מוצע גרסה חופשית, גרסה ניידת ושדרוג אופציונאלי "הפעמונים ...

  • משחק 4 תמונות 1 מילת משחק 4 תמונות 1 אתרי מילה לדרמה קוריאנית עבור אינטרנט סלין דיון Realplayer לבד חופשי החופשי mp3 remix בסוודרים Kcee kickass סרט מלא כביש זעם מקס הזועם חינם ...

  • כמו Pictoword זה: 2 תמונות, מה המילה 1? עמוד? כמונו בפייסבוק או Google+. האוהב שלך לגרום לנו לחייך :-) ו לעורר אותנו לעדכן מהר! פורמט / מערכת: ה- iPod Touch iPad iPhone ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/whats-את-היישום-ל-ipad-הטוב-ביותר-עבור-מסמכי-word.php on line 189

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/whats-את-היישום-ל-ipad-הטוב-ביותר-עבור-מסמכי-word.php on line 189