אפליקציית שעון מעורר Android שפועלת כאשר הטלפון כבוי

4 שעון מעורר מדהים יישומים עבור אנדרואיד

יישומים שעון מעורר ומקודדים על אנדרואיד הם תריסר בגרוש, ומציאת אחד שפועל הכי טוב בשבילך מסתכם איך אתה רוצה להיות התעורר. אנחנו כבר לא להשתמש שעונים מעוררים ליד המיטה שלנו, ויישומים Android במקום השתלטו. עם כל כך הרבה זמין הבנו סבב עם ארבעה המועדפים שלנו היה בסדר. אם אתה רוצה להתעורר בשלום, או יש אפליקציה תוודא שאתה ער - לשמור על קריאה.

אפליקציית שעון מעורר Android שפועלת כאשר הטלפון כבוי

לאחר שנגרר באלימות מחלום מדהים למדי בשבוע שעבר עם צליל האזעקה המעצבן כרגיל שגרם לי לרצות לזרוק את הטלפון שלי, החלטתי לבדוק כמה אפשרויות קיימא. מניית Android 4.2 Jelly Bean האזעקה היא הגונה אבל מצאנו יותר מכמה שיתוף שווה שיישומי שעון מעורר מדהימים. אלה הם ללא סדר מסוים, אבל אני באמת נהנה עדין מעורר בזמן האחרון.

מעורר כפול של

החבר'ה מ כפול של ידועים אפליקציית המוזיקה שלהם, אבל יש להם שעון מעורר די מרשים מדי. זה מסודר, פשוט, נקי, ובכל זאת מציע כמה התאמות קטנות. אתה יכול להתקשר עיצוב פשוט Holo-השראה, ואת התערובת של גוונים רגועים להתעורר כדי נחמדות. באפשרותך להגדיר אזעקה מרובה, אזעקות חוזרות, ותמיכת מצבים: זמן, מחזור שינה, המהיר נאפ, או זריחה (לא תודה, זה מוקדם מדי).

אתה יכול לבחור את הטון או Medley תרצה כמו גם שיש אופצית מתכווננת fade-in, כך שאתה לא מקבל ארור כאשר כל מה שאתה צריך זה כוס קפה. ואז תוויות מותאמות אישית כמובן, נודניק משך, ואפילו טפט שעון חי שוויצרי כלול. זה שווה לבדוק אבל יעלה יה. קבל את זה ולתת לו לנסות.

מעורר WakeVoice

שעון מעורר ווקאלי WakeVoice אולי לא היה לי שום דבר מפואר מדי כמו כפול של, אבל הוא יזהה את הקול שלך כשאתה מתעורר ויושמע לך כמה דברים נקבעו על ידי משתמש. לאחר האזעקה כבויה באופן ידני או באמצעות קולך, WakeVoice ואז מתחיל לקרוא את מזג האוויר, חדשות יומיות, הורוסקופ האישי שלך (אם אתם אוהבים דברים) תחנת הרדיו האהובה שלך, או אפילו אירועים בלוח שנה מתקרבת. תקין גאון?

אפליקציית שעון מעורר Android שפועלת כאשר הטלפון כבוי

התעוררות להזנת ברכה או חדשות מותאמות אישית ללא ספק הוא מדהים, שלא לדבר יש להם גרסת ניסיון ללא תשלום אתה יכול לנסות לפני שאני משלם עבור הגרסה המלאה. אתה יכול וכנראה תרצה להחליף את קול המניות מדי, אז לנסות את זה.

שעון עדין

הבא יש לנו שעון עדין כי אין דרך טובה יותר להתעורר מאשר להתעורר בהדרגה דפוס שינה טבעי. פעולה זו ייתכן שתוכל לוותר על הקפה לגמרי, אבל אני בטוח לא יהיה. שעון עדין עשיר מלא של תכונות, אפשרויות, הגדרות, והתאמה אישית. בעיקרון יש לך 3 אזעקות. 30 דקות מראש אזעקה כי הוא רק חזק מספיק כדי להעיר משינה אור, כי אחר תשמור אותך רגועה עד האזעקה הראשית כעבור כ -30 דקות.

האזעקה הראשית יכולה להיות וצלילים עדינים ומרגיעים, רשימה משלהם של גוונים, או אפילו קבצי MP3 מהאוסף הפרטי שלך. ואז כמובן מעורר עדין מציע אזעקה "אל-כשל" כי הוא חזק ו מגונה צריכים אלה הרגילים להיכשל. לא היית רוצה להיות מאוחר לעבודה. יש גם גרסה חופשית, ותכונות מלאות עולות יה 2.66 $.

שעון מעורר פאזל

בסדר. עכשיו בשבילך הישנים עמוקים שבו אזעקה קבועה, או במיוחד את האזעקה העדינה לא תעבוד - יש לנו את השעון מעורר פאזל. זה לא להפסיק להציק לך עד שפתרת כמה חידות או להשתמש תג NFC לשתוק זה. לאחר אזעקה זה מקבל זמזום תצטרך לפתור חידה (אקראי) עם משוואות מתמטיות, התאמת כרטיסי זיכרון, קודי captcha, דפוסים ועוד. אתה יכול לקבל את זה מוגדר רק גורם לך לפתור אחד, או עד 5 ברציפות. זה נשמע נורא.

אפליקציית שעון מעורר Android שפועלת כאשר הטלפון כבוי

ובכן בשבילי זה נשמע נורא, אבל אם אתה אדם שיש לו זמן נורא מתעורר אזעקת הסטנדרטי לא עובדת - זה צריך בוודאי לעזור לך. אני בטח לזרוק את הטלפון שלי דרך הטלוויזיה לפני עונה 5 משוואות מתמטיות, אבל איש איש וטעמו. האפליקציה היא בחינם לחלוטין ועוד תכונות יכולות להיות נעולה על 1.99 $.

זה היה רק ​​כמה מן השעון השעון המעורר הרבה הרבה אפשרויות זמינות עבור היום אנדרואיד. בעוד אנחנו בטוחים שפספסנו יותר מכמה, אלה הם רק כמה המועדפים שלנו. זרוק לנו תגובה למטה עם מה אתה משתמש כדי להתחיל את היום שלך!

פוסטים קשורים

  • 4 דרכים להרוויח הפעלת טלפון אנדרואיד המושרשת שלך מהר אתמול ראינו 5 דרכים שימושיות שבה משתמש יכול להאיץ טלפון אנדרואיד הלא נטועה שלו. כפי שכבר הזכרנו כי מושרשת Android ...

  • סמלי אנדרואיד משמעות הטלפון הסלולרי S5 סמסונג גלקסי יש עסקה טובה של תכונות, אפשרויות והגדרות. אין ספק שראית סמל מוזר להופיע בשורה שלך למעלה ותהה מה ...

  • 5 עורכי וידאו הטובים ביותר עבור החדש ביותר אנדרואיד חכמים בימים אלה מגיעים עם היכולת להקליט וידאו ב -1080 p, כלומר רבים מאיתנו מסתובבים עם מצלמות וידאו די הגונים ב שלנו ...

  • המעורר הטוב ביותר App שעון עבור אנדרואיד היכן הוא מצטיין פרסומת איפה זה נופל מעורר קצר עדין הוא נהדר, אבל זה בהחלט לא מושלם. ראשית, הממשק שלה נראה כמו משהו ישר ...

  • דְמוּי אָדָם. שעון מעורר כי יהיה מעורר כאשר הטלפון כבוי 21 Jul 2010 ליום עד כמה אני מודע השעון המעורר לא ייחסמו הצלצול לאחר כיוון שהטלפון כבוי. האם מישהו מכיר ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/אפליקציית-שעון-מעורר-android-שפועלת-כאשר-הטלפון.php on line 118

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/אפליקציית-שעון-מעורר-android-שפועלת-כאשר-הטלפון.php on line 118