האם למצוא עבודת אפליקציית אייפון שלי כשהטלפון כבוי

אבידות ומציאות: הנה כיצד לאתר iPhone שלך ​​כשזה נעלם

זה כל תרחיש נפוץ מדי. אתה והנערים שלך (או בנות) לצאת לכמה משקאות במוצאי שבת. משקה אחד פונה לשני, ואז שלוש, ובמקום כלשהו - כנראה בין ארבע יריות ויסקי טוב איום בצוע קריוקי הו כל כך הפנטסטי שלך של התכשיט נועדים בשבילי - אתה הולך מלילה מזדמן לכאורה מחוץ לציור לחלוטין אדום בעיר. iPhone שלך, את הפיסה טק החיונית כי בעצם הפכה שלוחה מכם, נעלם איפשהו בלי להשאיר עקבות.

האם למצוא עבודת אפליקציית אייפון שלי כשהטלפון כבוי

למרבה המזל, אפל היא ירך הדברים מהסוג הזה. מבוססת החברה בקופרטינו נוחה כבר מציעה את האפליקציה לנייד מצא תכונת iPhone שלי מצורף מאז יוני 2010, המאפשר למשתמשים לאתר מרחוק, לנעול אותו או למחוק מהאייפון שלהם iCloud או אחר מכשיר iOS. שימוש מצאו אייפון הוא פשוט, הדורש קצת יותר את ההגדרה הראשונית והפעלה, והוא יכול באמת לחסוך לך אתה צריך לגלות המכשיר היקר שלך הוא בנמצא. התוכנה גם עובדת על מכשירים אחרים, כולל iPad, iPod Touch, ואפילו Mac שלך. זה לא ימנע ממך לאבד את הטלפון שלך, אבל זה יכול לעזור לך למצוא אותו כל עוד אתה פעיל התכונה לפני לאבד את המכשיר. עכשיו, רק לוודא לבדוק את הסדקים של בפעם האחרונה הספה שלך ...

שלב 1: בדוק את הדרישות

למרות אופטימיזציה עבור iPhone 6 ו -6 Plus, מצאו אייפון נגיש לכל המכשירים מצוידים iOS 5 ואילך. השירות הוא לגמרי בחינם תואם החל 3GS iPhone, iPod Touch מהדור השלישי, iPad, מיני iPad, וכל הגרסאות העדכניות שלה. חשבון iCloud תקף נדרש גם והתקנים כי היעדר כיסוי רשת חייבים להיות מחוברים לרשת Wi-Fi רשום להיות ממוקם.

שלב 2: הורד והתקן את היישום

הקש על הסמל הכחול App Store ממוקם על מסך בית iOS שלך, לחפש "מצא אייפון" בתוך בחלונית החיפוש ובחר יישום מרשימת התוצאות. לאחר מכן, לחץ על הלחצן הכחול קבל בפינה הימנית העליונה ואחריו ירוק וכתוצאה התקן כדי להוריד ולהתקין את היישום. לחלופין, להוריד את האפליקציה מחנות iTunes ולסנכרן אותו עם מכשיר ה- iOS שלך.

שלב 3: הפעל מצא אייפון

לאחר ההתקנה, לחץ על סמל ההגדרות הראשי, ואחריו את האפשרות iCloud סמוך למרכז בתפריט הגדרות. הזן מזהים האפל שלך בחלון מוקפץ וכתוצאה אם ​​נתבקש לעשות זאת, או קש קבל מזהה אפל בחינם ובצעו את ההוראות שעל המסך כדי להגדיר את חשבון iCloud חינם שלך. החלק אל בתחתית התפריט חתום פעם, בחר מצא אפשרות iPhone שלי, ולהעביר את המתג ב- off מימין מצא אייפון לפני הקשה על להתיר  אפשרות בחלון המוקפץ שהתקבל. חזור על התהליך באמצעות פרטי חשבון באותו iCloud עבור כל מכשיר iOS ברצונך להפעיל.

למרבה המזל, מצאו אייפון עושה יותר מאשר רק מאפשר לך לעקוב אחר iPhone שלך ​​בעת צרה. התכונה מאפשרת גם נעל הפעלה ליום iOS 7 ואילך, אשר מאחסן באופן מאובטח מזהה האפל שלך בשרתי ההפעלה של אפל וקושר אוטומטית למכשיר שלך. תכונה אמרה אז נדרשת הסיסמה שלך להיות נכנסה לפני שמישהו יכול לכבות מצאו אייפון, למחוק את המכשיר שלך, או להפעיל אותו מחדש. זה לא דורש פעולה מצידך ומשמש כעוד אמצעי אבטחה שנועד למנוע גניבה ושימוש בלתי מורשה בטלפון.

שלב 4: הפסד מכשיר iOS שלך

ברור, זה לא בא מומלץ ביותר, אבל למצוא מכשיר ה- iOS שלך פעם איבד צפוי הסיבה בחרת להשתמש באפליקציה מלכתחילה.

שלב 5: איתור מכשיר iOS שלך

לאחר לאיבוד, אתה יכול גם להשתמש אחר מכשיר iOS או חשבון iCloud באמצעות האינטרנט כדי לאתר מכשיר שאבד או נגנב שלך. זכור זה לא ניתן לאתר את המכשיר אם לא להפעיל את הפונקציה מצא iPhone שלי לפני שאיבד את המכשיר.

שימוש אחר מכשיר iOS

קש על מצא סמל iPhone שלי ממסך הבית (הסמל דומה תצוגת מכ"ם אסכולה ישנה), הזן את אישורי כניסת iCloud שלך בשדות המתאימים, והקש על האפשרות הכחולה Go ממוקמת החלון המוקפץ. לאחר שנכנס למערכת, לבחור את המכשיר שאבד או נגנב מהרשימה הגדר את התקנים עם מצאו אייפון כדי להציג את המיקום של המכשיר.

אפשרויות נוספות עבור מחיקת מרחוק של הטלפון ומאלץ אותו להשמיע צליל - נגיש באמצעות אפשרות הפעולות הממוקמת בחלק התחתון של המסך - זמינות גם, יחד עם מצב אבוד אינטואיטיבי המספק אפשרויות נעילת ההתקן עם ספרות ארבע סיסמא והצגת מספר טלפון ליצירת קשר על פי בחירתכם ישירות על מסך הנעילה.

באמצעות חשבון iCloud שלך באינטרנט

פתח את הדפדפן המועדף שלך ולנווט אל דף בית iCloud לפני שתיכנס באמצעות המזהה והסיסמה האפלות שלך. אחרית דבר, לחץ על הלחצן הגדול מצא סמל iPhone שלי, לחץ על כל ההתקנים בחלק העליון של החלון, ובחר את המכשיר שאבד או נגנב מתוך הרשימה המתקבלת של התקנים מופעלים.

אפשרויות נוספות עבור מחיקת מרחוק של הטלפון ומאלץ אותו להשמיע צליל אמור להופיע בפינה ימנית העליונה, יחד עם כפתור מצב אבוד אינטואיטיבי המספק אפשרויות לנעילת המכשיר באמצעות סיסמא בת ארבע ספרות מוצגים מספר טלפון ליצירת קשר של משלך בחירה ישירות על מסך הנעילה.

שלב 6: קח פעולה

לאחר שתאתר מכשיר iPhone או ה- iOS שלך, השתמש באחת מצא פונקציות מובנות של iPhone שלי כדי לעזור לשחזר את המכשיר. קש על כפתור סאונד האפור Play שמציע הדובר לאלץ את הטלפון שלך לשחק פינג צורמני ברציפות במשך שתי דקות או להקיש על לחצן המחיקה iPhone האפור ואחריו האישור המחיק iPhone לנגב מכשיר לחלוטין של כל הגדרות התוכן ומשתמשים.

אם פועל iOS 6 ואילך, קש על לחצן מצב אבוד באמצע ואחריו להדליק אישור מצב אבוד לפני הזנת מספר טלפון שבו ניתן ליצור עמך קשר. לאחר מכן, הקש על הכפתור הירוק הבא בפינה הימנית העליונה, לכתוב את ההודעה הרצויה בשדה הטקסט, והקש על כפתור בוצע ירוק כדי לאפשר את ההודעה.

אין שום ערובת הצלצול, מחיקה, או הודעות תעזורנה לך לקבל את המכשיר בחזרה - ללא קשר אם אתה יודע שזה מקום הימצאו המדויק. במקום להתעמת עם הגנב הפוטנציאלי עצמך, זה עשוי להיות חכם כדי פנה אל ספק השירות שלך ואת המשטרה, והודיע ​​להם על המצב והכוונות שלך כדי לשחזר את המכשיר. לעולם אינך יודע מתי דברים עלולים להסלים כמו שעשו בסן פרנסיסקו חזרה 2012.

מאמר זה פורסם במקור ב -27 בספטמבר, 2013.

גם לצפות: חרבות אבודי Calibur נשמה - PS3 - הלוחמים לחיות (טריילר סגירה)

פוסטים קשורים

  • iCloud מחבר אותך ואת המכשירים האפלים שלך בדרכים מדהימות. ספריית תמונת iCloud ו- iCloud כונן לשמור את כל התמונות, קטעי הווידאו שלך, והמסמכים מאוחסנים באופן מאובטח ומעודכנים בכל מקום. מִשׁפָּחָה...

  • תיאור מידע Developer הראשון למצוא אפליקציה לטלפון שלך על שוק אנדרואיד ממשיכה להשתפר עוד ועוד. עכשיו עם יותר תכונות, זה קל מתמיד לעלות על עקבותיהם איבד שלך ...

  • מצא את הטלפון. אם אתה מאבד את הטלפון שלך, אתה יכול ללכת הטלפון שלי על כל מחשב המחובר לאינטרנט ולחץ איתור הטלפון שלי כדי לאתר אותו על גבי מפה. ניתן גם לצלצל, נעילה או מחיקה של הטלפון שלך ....

  • אלה 'מצאו את הטלפון שלי' שירותים יקלו את דעתך לא לחכות עד לאחר אבדת את הטלפון שלך כדי לאפשר שירותים כדי לאתר אותו או למחוק את הנתונים שלך. לתכנן מראש! לפני כמה חודשים, הפלתי שלי ...

  • איפה Texting Droid שלי לא להפעיל את האפליקציה האם יש לך יישום חלופי texting כגון Handcent, Go SMS, או Messenger ATT? אם כך בצע את המעקף בתחתית דף זה. אם...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/האם-למצוא-עבודת-אפליקציית-אייפון-שלי-כשהטלפון-כבוי-2.php on line 128

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/האם-למצוא-עבודת-אפליקציית-אייפון-שלי-כשהטלפון-כבוי-2.php on line 128