סוללת Iphone התחממות יתר בעת הטעינה

Apple iPhone הורג אדם לאחר התחממות יתר מוביל שריפה גדולה

5 בפברואר, 2016

חולת הסרטן פולנית אבדה את חייו לאחר iPhone Apple שלו בלהבות כתוצאה של התחממות יתר, על פי דיווחים המתעוררים בתקשורת של המדינה האירופית.

מארק קרוגר, גבר בן 53 סובל מהסרטן, ישן במיטתו כאשר הסוללה של האייפון שלו עורר וגרמה שריפה גדולה בדירתו, עוזבת קרוגר עם יותר מ -60 אחוזי כוויות על גופו. האיש מת לאחר שנפצע שלו והיה נפטר בדרכו לבית לבית החולים, מטרו מדווח.

The Apple iPhone תוארה מאוחר יותר על ידי אשתו של קרוגר כמו להיות "חבל הצלה" של הגבר הפולני - בהתחשב בכך שלא היה נכה והסתמכה על iPhone שלו לתקשורת עם בני משפחתו במקרה של חירום - הוספת תחושה של אירוניה לאירוע הנורא.

מכשירי iPhone של אפל הם אחד הגאדג'טים הנפוצים ביותר בעולם, התנפחות של צרכנים 100 מיליון המשוער בארה"ב בלבד. [צילום: אנדרו ברטון / Getty Images]

על פי דיווחי המשטרה, האיש שישן במיטתו כאשר פרצה השריפה. הוא היה לחייב iPhone Apple שלו מתחת לכרית שלו, לא מודעים לכך התחממות יתר עלולה להוביל לאסון.

כעבור כמה דקות, בנו של הגבר הפולני, פז'מיסלב, שהיה מבלה עם חבריו לדירה אחרת באותו הבניין, הריח ראשון שריפת פלסטיק ומייד מהר שם אביו ישן. אבל עד שהגיע מיטת אביו, פז'מיסלב ונדהם לגלות צוותי כיבוי אש כבר נוטה למקום. אביו של האייפון גרם שריפה גדולה, גרימת שכניו להפעיל את האזעקה ותזמין את הכבאים, על פי ה"דיילי המייל.

לכיוון חקירה מאוחר יותר גילה, כי הירי הוא "איטי", ואת חייו של האדם היו ניצלים אילו היה מסוגל ללכת. למרבה הצער, עם זאת, מארק לא היה מסוגל ללכת מאז גידול נמצא במוחו לפני כמה שנים ישנות במיטת בית חולי מומחה המותקנת בדירתו.

אשתו של הגבר הפולני, אירינה, אמרה כי הטלפון של מארק היה חבל ההצלה שלו ושזה רק טרגי שמשהו כל כך חשוב לו הפך את סיבת המוות שלו.

סוללת Iphone התחממות יתר בעת הטעינה

"הוא נהג לשים את הטלפון והארנק רק מתחת לכרית כי הוא רצה לקבל את הטלפון שלו לידו.

"הוא חש עצמו לא בטוח ולפעמים כשהבנות [האחיות שלו] ומעולם לא הסתובבו והייתי בעבודה."

יונתן Fuguet, יועץ מדעי יועץ, אמר החוקר כי האייפון עלה באש כי זה היה מתחת לכרית בזמן הטעינה. צעד כזה, הוא אמר, יכול לגרום לסוללות להתחמם יתר על המידה ולהתפוצץ.

"את החום שנוצר על ידי הטלפון בזמן הטעינה לא יכל להפיג בזכות הבידוד – כמעט כמו לשים אותו לתוך אש אבל הרבה, הרבה יותר איטית. "

חוקר מקרי המוות הסכים עם הערכתו של Fuguet. כשאמר את Apple iPhone לא היה פורץ לתוך להבות כבר השתלט על החום הורשה להימלט.

"אני משוכנע כי בכל הסבירות, היה כי iPhone חויב בסביבה שבה החום אפשר היה התפוגג כפי שהוא מחויב, לא היינו צריכים להיות כאן", הוא אמר.

iPhone 5c עולה באש בכיס של התלמיד, גורם מדרגה שנייה שורף t.co/Nb5OBR4KVl #iPhone

— iPhone החדשה (@iPhone_News) 3 בפברואר, 2014

זו אינה הפעם הראשונה שבה אייפון אפל עלתה בלהבות. רק בשנה שעברה, שהאינטרנט היה רווית דיווחים על נער קנדי ​​סבלו מכוויות מדרגה שלישית לאחר התלקח לחייב iPhone שלו בזמן שהוא ישן, במקרה בצורה מפחידה מזכיר גורלו של מארק קרוגר.

סיפורו הטרגי של האיש הפולני נופל קורבן התחממות יתר Apple iPhone צריך לשמש לנו תזכורת שטרן לאלה שאינם זהירים בעת שימוש בטלפונים או גאדג'טים אחרים שלהם. נוח ככל נוכל להפוך עם הגאדג'טים סביבנו, אנחנו לא צריכים לשכוח כי הם עשויים להקל על חיינו, לא לקחת אותם משם.

פוסטים קשורים

  • אפל ביום שלישי הכחיש כל חששות התחממות יתר על האייפד החדש, אומר שהמוצר פועל היטב בתוך המפרטים התרמיים שלו. האייפד החדש של אפל הפך זמין ביום שישי האחרון ...

  • יש רק שלוש סיבות הטלפון שלך עשוי להיות התחממות יתר כשזה לא בגלל הסביבה: הפעלת תכנית בעית iOS בעיית החומרה דורשת הרבה משאבים 1 ו -2 באמת ...

  • כיצד לפתוח אייקון הסוללה ב- iPhone מקודם על ידי גישה לתפריט הראשי של ה- iPhone שלך ​​(המכונה במסך הבית) ולחץ על הסמל "הגדרות". כברירת מחדל, זה מופיע בדף הראשון של ...

  • איך להפסיק התחממות יתר בעית אנדרואיד טלפון אנדרואיד היא מערכת הפעלה מדהימה שמספקת Google. ישנם מתקנים רבים עם Chrome ויש כמה בעיות גם. יש אנשים שיש להם הודעה ...

  • הודעה נתק סוללה כאשר הטעינה. יש לי סמסונג להרקיע שחקים I727 חדש כי יש כמה בעיות. והשתמש את המטען, קרה עם זה קבלתי הודעה מנותקת סוללה לאחר ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/סוללת-iphone-התחממות-יתר-בעת-הטעינה.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/סוללת-iphone-התחממות-יתר-בעת-הטעינה.php on line 122