פנס Iphone נכבית כאשר הטלפון מצלצל

IPhone. ריק לחלוטין מסך - טלפון טבעות אבל מסך שחור

אייפון 5 אס. לגמרי 8.1.1 / מסך IOS שחור אבל מסך המגע עדיין עובד

10 דצמבר 2014

קיבלתי אייפון 5S מה המסך לגמרי שחור, אבל מסך המגע ופונקציות אחרות עדיין עובדים, הוחלף ה- LCD אבל זה להמשיך לעשות באותו אופן.

אייפון 5S, iOS 8.1.1

IPhone. 2G (8GB) טלפון עם מסך שחור ריק

10 ינואר 2010

התעוררתי הבוקר ולחץ על כפתור הבית ב- iPhone שלי, רק כדי לקבל את הבהוב מסך לבן ואז לכבות. ניסיתי לחיצה על לחצנים הביתה לישון, ללא הצלחה. בחמש דקות האגרוף, המסך הבהב לבנות 3 פעמים אבל אז המשיך מסך חשוך לא הפעיל את מאז.

ניסיתי מתאפס רכה וקשה כמו כמה משתמשים אחרים, אך המסך עדיין ריק. אני אפילו לשים את הטלפון למצב שחזור וניסיתי להשחיל אותו פועל עם iTunes. אני מחדש מותקן 3.1.2, אבל לא היה לנו מזל. לחצן השינה הוא מפוקפק למדי, מחייב אותך להחזיק אותו בתפקידים מסוימים כדי לקבל אותו לעבודה, אז זה כבר בעלמא כדי לקבל את הטלפון למצב שחזור.

לפני שבועות, אני מחדש את הטלפון, עודכן ל 3.1.2, jailbroke ופתחתי את הטלפון עם blackra1n, ללא בעיות functionality.I גם ניסיתי להתקין מחדש מגיבוי. אני מקבל הודעות רטט צירופים עם מיילים (מאז אני רואה אותם על הנייד שלי באותו הזמן כמו הרטט), אז אני יודע שיש כמה פונקציונלי, אני פשוט לא יכול לראות כלום. אין קוד סיסמא בטלפון או.

הניחוש שלי הוא LCD יצא מאז מתאפס החלמה לא הצליחו להביא שום דבר בחזרה על המסך. אני עומד להזמין מסך חדש, רק רציתי לוודא שאני עושה את הצעד הנוסף הנכון.

גלקסי S6. מסך שחור - הטלפון מצלצל אבל מציג שום דבר

2 מאי, 2015

יש רק מסך שחור. הטלפון מצלצל, אבל מראה כלום. 100% מסך שחור. ניסיתי הפיכת הטלפון לסירוגין. עדיין שום דבר על המסך.

BB אביזרים. Playbook שלי פועל אך המסך ריק לחלוטין

BB Curve. המסך הוא שחור משחור

פנס Iphone נכבית כאשר הטלפון מצלצל

מאי 24, 2012

אמש ישנתי תוך כדי האזנה למוסיקה על עקומת BB שלי 8520. כשאני מתעורר בבוקר, הסוללה שלו הייתה drained.I אני טעינתה מהמחשב שלי, בעוד האור האדום דולק אבל עדיין שלה לא מסתובב לאחור. המסך הוא לגמרי שחור.

אדג 'גלקסי S6. הפסיק לחלוטין להגיב - מסך שחור לגמרי?

6 אפריל 2015

פתאום, אחרי ארוחת הערב שלי הערב, קצה S6 שלי היה מגיב בכלל.

לחיצה על לחצן ההפעלה למשך 7+ שניות, לפי סמסונג, לא לעבוד בכלל. מסך שחור לחלוטין, אין תגובה. לחיצה על לחצן החלשת השמע, לחצן הפעלה, ואת כפתור הבית, גם ללא הועיל. מצד השני, בעוד בטלפון לשירות הלקוחות של TMobile לדווח טלפון חדש שאינו פונקציונלי זה,

אני ממשיך ללחוץ על הכפתורים הנ"ל בטירוף. טוב, בזמן שאני מדבר TMobile באמצעות קוויים שלי, הטלפון בסופו של דבר מאותחל. זה היה מאוד מקרי. הדבר היחיד שאני זוכר שקראתי על זה היה ללחוץ על לחצן ההפעלה למשך 7 שניות, אשר סמסונג לא אמר שהיא המקבילה של תלישה את הסוללה.

ימין. זה מזויף. כי לא עשה דבר בשבילי. ובכל זאת, על ידי לחיצה על הקול עליון או תחתון כפתור PLUS על לחצן ההפעלה PLUS על כפתור הבית,

אני לא יודע בדיוק איזה שילוב בסופו של דבר עבד, כפי שאני מנסה גלגוליו השונים, בסופו של דבר, את הטלפון מאותחל. זה לא נותן לי אמון הטלפון הזה.

מה בסופו של דבר עשיתי להפוך את הטלפון הזה האתחול בסופו של דבר. כל מה שעשיתי היה להיות בטלפון עם TMobile ולחץ על לחצן ההפעלה בתוספת הקול עליון או תחתון כפתור, בתוספת כפתור הבית, ובסופו של דבר, זה יאתחל את עצמו וחזר לחיים.

גלקסי S5. למה מסך שחור לגמרי ועדיין טבעות

Jan 2, 2015

יש לי גלקסי S5 ואת בלילה שמישהו אחר הפיל אותו מהיד. זה לקח די בחבטה על הרצפה ומאז, המסך הוא שחור לגמרי. הטלפון עדיין נדלק ואת 2 האורות התחתונים עובדים וזה מצלצל כשאנשים קוראים וכו 'אני לא יכול לענות לטלפון אם כך אני מניח מסך המגע שבר. מה אני מודאג היא מאבדת את כל התמונות שלי. מכיוון שהטלפון יש דפוס מנעול על זה, כאשר אני מחבר אותו למחשב זה אומר כי אין קבצים. אם אני שולח אותו לתיקון הם יוכלו לנקות את הטלפון? אני חושב, שאם רק להחליף את המסך אז אני עדיין מקבל כדי לשמור על הכל אבל להניח שהם עדיין ינקו אותו?

BB לפיד. המסך מחשיך / ריק PDF זום?

BB לפיד. 9800 יש בלנק מסך (שחור)?

מסך BB סטורם 9500. נשאר ריקה / שחור?

Eseries / Communicators. E7 - כיצד לקבל מסך ריק / צבע שחור עם טפט אין

BB לפיד. מסך לגמרי בלנק / שחור כאשר שקופיות כלפי מעלה

Nokia 5230. המצלמה וונט סטארט אפ - מסך שחור ריק?

BB לפיד. תצוגה לגמרי שחורה - טלפון ימשיך לפעול

Google Nexus 5. טלפון מצלצל אבל המסך לא נדלק

IPhone. מסך טלפון בלנק - מוכר על ידי ITunes

IPhone. טלפון פטירה - רוצה והחזיר אותה מסך מחשב ריק

נוקיה. 5800 XpressMusic - מסך מגע חסימה כאשר הטלפון מצלצל

IPhone. הטלפון שלי הוא לא מגיב ומציג מסך שחור?

BB Curve 8300. טלפון מופעל אבל המסך ריק?

1 אוגוסט 2010

אנשים יכולים לקרוא לי וזה גם רוטט וכאלה כשאני מקבל הודעות אבל הדבר היחיד שאני יכול לעשות הוא להשתמש בלחצן הפעלה קולית על עבודות הצד שום דבר אחר והמסך נשאר ריק. אני כבר מנסה לכבות אותו ועל באמצעות לחצן ההפעלה ואף ניסיתי הסרת הסוללה אבל לא נראה שזה עובד. מישהו יש לך רעיונות על האם וכיצד בעיה זו יכולה להיות קבועה?

גלקסי S5. מסך ריק אבל טלפון עבודה

מאי 16, 2014

נתקל בבעיה מוזרה עם המסך שלי. לפעמים, (בערך 5 פעמים ב 2 השבועות האחרונים) כאשר אני תופס את הטלפון שלי, המסך אינו נדלקת. אני יכול לראות את הכפתורים התכליתיים להאיר, אני יכול לסחוב את המסך ולשמוע את הקול עבור הנעילה, ואם אני מקיש על המסך זה לא נדלק המסך נשאר שחור.

אם אני מחזיק כוח, זה לא לאתחל. אם אני דוחף הביתה זה לא עושה כלום, אבל אני יכול לשמוע כי הטלפון מופעל, אם נכנסה שיחה דרך אני יכול לשמוע אותו מצלצל, והוא יכול לענות מן כפתור הבית שלי, אבל המסך נשאר שחור.

אני יכול לעשות משיכת סוללה והטלפון מתחיל בסדר. זה כאילו את התאורה האחורית לא נדלקת בכלל בזמנים, או אולי כמו חיישן הקרבה אינה מאפשרת הטלפון להכיר כי המסך צריך להיות כבוי.

לא יכול להגיד אם זה הוא נושא נושא או תוכנה וחומרה. לא שיניתי שום תוכנה מאז שקיבלתי אותו לפני כמה שבועות, כמה תוכנות עדכנה, אבל זה קורה comepletely באקראי ותמיד כשהטלפון ננעל.

טלפון מעולם לא ירד והוא במקרה ואין לו מגן מסך, אין סימן בטלפון בכלל.

אני צריך לארגן להחליף את הטלפון? אני צריך ליצור קשר עם הספק שלי?

BB לפיד. טלפון מציג מסך ריק לפעמים

28 אוקטובר 2011

BB שלי מופיע מסך ריק. איך הולך לי? זה נזק מסך LCD BB שלי. אבל כמה זמן זה יופי אבל רוב הזמן עדיין מסך ריק.

Google Nexus 6. גבי המסך הסלולר הופך ריק כאשר חיוג

XT אש מוטורולה. טלפון & מגעים נותנים מסך ריק?

פוסטים קשורים

  • iPhone 6 יכול לעקוף פלאש Tone נכון עם ארבע נוריות ידי באסטר היין • 9:43 am, 11 באוגוסט, 2014 מאמרי החדשות המובילים כבר ראינו שני חלק iPhone החדש דולף החוצה יוצא של סין זה ...

  • מדריך לסמלים צפו אפל סימנים: מה זה סמל אפל צפה מתכוון? מה זה סמל צפו אפל מתכוון? אנו מציגים עבורך את כל הסמלים והסמלים תיתקלו ומה הוא ...

  • כיצד לבטל טיימר השעון המעורר של האייפון שלך רק על ידי נפנוף ידך כיצד לבטל טיימר השעון המעורר של האייפון שלך פשוט על ידי נפנוף היד שלך בין אם זה בגלל שאתה מופתע מדי מאותו ...

  • iCloud מחבר אותך ואת המכשירים האפלים שלך בדרכים מדהימות. ספריית תמונת iCloud ו- iCloud כונן לשמור את כל התמונות, קטעי הווידאו שלך, והמסמכים מאוחסנים באופן מאובטח ומעודכנים בכל מקום. מִשׁפָּחָה...

  • רוסמן: למה טבעת שיחות על כל אייפון בבית ג'ים רוסמן היא מפתחת יישום בכיר AH בלו Corporation andhas היה בעל טור הטכנולוגיה עבור מורנינג ניוז דאלאס במשך יותר ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/פנס-iphone-נכבית-כאשר-הטלפון-מצלצל.php on line 159

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/פנס-iphone-נכבית-כאשר-הטלפון-מצלצל.php on line 159