App אשר עוקב כאשר פריטים לצאת למכירה

Hukkster מתריע כאשר הפריטים המבוקשים שלך מנוכים

מאת ג'ואן פאן 2012/12/01 17:01:58 UTC

כן השיגור היא סדרה מציגת קוראי Mashable כדי סטארטאפים משכנעים. אם אתה רוצה יש לשקול ההפעלה שלך להכללה, עיין בפרטים כאן .

One-ליינר Pitch:  כלי הקניות עוקב פריטים המבוקשים שלך באינטרנט, ומתריע באופן מיידי כאשר המחיר יורד.

App אשר עוקב כאשר פריטים לצאת למכירה

למה זה התפשטות: Hukkster מספקת פתרון לחסוך כסף פשוט עבור קונים שלא רוצים לשלם מחיר מלא עבור מה שהם רוצים.

ads

אתה לא צריך לחכות מכירה מדגם שנתי או קוד קופון באינטרנט וילכוד הלבשה, נעליים, תיקים ואביזרים במחיר מוזל.

מציאת אוהבי גברים ונשים משתמשים Hukkster, כלי קניות באינטרנט, כדי לעקוב אחר הפריטים המבוקשים שלהם באינטרנט. כל מה שאתה צריך לעשות הוא ללחוץ, להציל את הפריט למועדפים שלכם Hukkster יתריע על מכירות פריט ספציפי, קודי קופון או הנחות רחבות באתר.

כדי להתחיל, להיכנס Hukkster עם חשבון פייסבוק או טוויטר שלך, למשוך את "Hukk זה" כפתור לסרגל הסימניות (באותו מקום שבו Pinterest שלך "פין זה" חייהם כפתור), וגלישה החלה בכלל. כשאתה רואה משאבות מדהימות, תכשיטים זולים מדהימים או שקית מסוגננת אתה יכול לראות את עצמך כשאתה לובש - אבל לא לשלם מחיר מלא עבור - Hukk זה.

אתה יכול לבחור אם לקבל התראה כאשר הפריט ממשיך מכיר בכלל, טיפות לפחות 25% או טיפות לפחות 50%. סמכו עלינו, זה הרבה יותר יעיל מאשר להזכיר לעצמך לבדוק את המחיר מאוחר יותר רק כדי נוטש את עגלת הקניות הווירטואלית שלך. זה מושלם עבור דברים שאתה לא צריך, אבל רוצה מתי הוא במבצע.

כשאנחנו בסימניה ארנק חמוד, קיבלנו מייל רק כעבור שבועיים, להתריע לנו זה היה 30% הנחה עם קוד קופון.

cofounders של Hukkster קייטי פינגן ואריקה בל בילה שש שנים בענף הקמעונאות לפני נע על גבי ייעוץ וניהול ויצירת ההפעלה שלהם. לדברי מומחים בתעשייה אלה, המוצרים תמיד ללכת על מכירה.

"רעיון Hukkster נולד כפלטפורמה חלקה לתת לך רק לבחור את הפריטים הספציפיים שאתה מעוניין ולקבל הודעה כאשר הם הולכים על מכירה," אמר בל Mashable.

App אשר עוקב כאשר פריטים לצאת למכירה

Hukkster פותר את התסכול של מתנה למכירת חג או קוד קופון הדוא"ל שלך, אמר בל. הכלי מייעל לגלות עסקות רלוונטיות בזמן הנכון.

"זה סינון הזכות מציעה דרך - לא יותר ולא פחות," אמר בל. "זה לא חברתי, לא פלטפורמת גילוי." שלא כמו כלי קניות חברתיות רבים, Hukkster שומר את מה שאתה רוצה לקנות פרטי.

מקור ההכנסה העיקרי של Hukkster נובע כיום מדמי הפניה על רכישות. Hukkster מזוהה עם יותר מ -400 חנויות כולל Shopbop, ASOS, מחנויות המעצבים שברחוב נורדסטורם, מייסיס, Zappos ו- פייפרליים. מאז השקה באוקטובר ההפעלה לכדה את תשומת הלב של קמרון האינטרנט מפורסם ותאומי טיילר וינקלווס, אשר הובילו את סבב זרע 1 מיליון $ עבור אתר הקניות.

Cofounders מקווה Hukkster יתחיל לתקן את "ניתק עצום" בין צרכנים וקמעונאים. קמעונאים לא יעילים מנסים להגיע לצרכנים על עסקות והנחות, על פי פינגן. צרכנים לקבל שורה ארוכה של הודעות דוא"ל יומיים כי עד הסוף השליך לפח. כשמדובר בסביבה כדי לרצות באמת לקנות משהו, אין הנחות ליישם.

Cofounders מקווה להרחיב את סמכויות העסקה חיבוטי של Hukkster פני קטגוריות למעט הלבשה ואביזרים פשוט. צוות מקווה Hukkster יצביע לצרכני הזמן הנכון לקנות בגלל גמישות מחיר בענף הקמעונאות היא בהרבה משותפת.

App אשר עוקב כאשר פריטים לצאת למכירה

לעת עתה, Hukkster זמינה רק כיישום מבוסס אינטרנט. לפני פיתוח אפליקציה לאנדרואיד, מייסדי עובדים עם למפתחים ליצור אפליקצית iOS למנף נתונים דמוגרפיים של משתמשים חשובים כגון להישאר ב-הבית לאמהות להשתמש במחשב הלוח של אפל כהתקן המחשוב הראשי שלהם.

פוסטים קשורים

  • תיאור מידע Developer הראשון היחיד Whats את מותג בגידות תשובות מדריך מה זה המשחק מותג ידי מילות ניידות. הורד עכשיו! לפתור Whats את המותג כמו בוס. זה...

  • התשובה הטובה ביותר: בעיקרון אתה שואל איך הפך לאגדה. ובכן כדי לעשות זאת, תצטרך להיות באמת ייחודי ומטורף מוכשר. אם אתה מוזיקאי, תצטרך להיות מחזמר ...

  • Sony Xperia, סיבה אתה צריך Communicator חכם! Sony Xperia Mobiles הוא אחד המותגים הבולטים בהודו. הם הקימו את עצמם כמנהיג ערך במוצרים שונים ...

  • האם אתה יכול לומר טאקו? שורה של סמלי Emoji חדש נחת במכשירי iPhone ו- iPad בתחילת השבוע עם עדכון 9.1 iOS, כולל האצבעות האמצעיות, חדי קרן טאקו, עוזב משתמשי אנדרואיד קצת שמאלה ...

  • מה המשמעות של הנכס Nonatomic? תסתכל על אפל Docs. בעיקרון, אם אתה אומר nonatomic. ואתה ליצור את כלי גישה באמצעות @synthesize. אז אם רדים לנסות ...