Iphone סוללת 5 זולגות כשאינו בשימוש

4. לסגור את היישומים שלך

iOS 9 Switcher App

לאחר כל יום או יומיים, זה רעיון טוב כדי לסגור את היישומים שלך. בעולם מושלם, אתה לא צריך לעשות את זה ואת רוב העובדים אפל לעולם לא אומר שאתה צריך. אבל בעולם של מכשירי iPhone אינו מושלם - אם זה היה, לא היית קורא את המאמר הזה.

Iphone סוללת 5 זולגות כשאינו בשימוש

האם לא סגירת אפליקציות כשאני חוזר למסך הבית?

לא, הם לא. הם אמורים להיכנס למצב "רדום", טעון בזיכרון, כך שכאשר אתה מחדש אותם, אתה להמשיך מהנקודה שבה הפסקתם. אנחנו לא חיים באוטופיה iPhone: זוהי עובדה כי יש אפליקציות באגים.

הרבה בעיות התרוקנות הסוללה להתרחש כאשר אפליקציה היה אמור לסגור אבל לא עשה זאת. במקום זאת, היישום התרסק ברקע בני לסוללה להתרוקן בלעדיך אפילו לדעת זאת.

אפליקציית מתרסקת יכולה גם לגרום iPhone שלך ​​כדי להתחמם. ואם זה קורה לך, לבדוק את המאמר שלי הנקרא מדוע iPhone שלי להתחמם? כדי לברר מדוע ולתקן אותה לתמיד.

איך לסגור את היישומים שלך

לחץ לחיצה כפולה על כפתור הבית ואתה תראה את Switcher App iPhone. את App Switcher מאפשר לך לראות את כל היישומים המאוחסנים בזיכרון של ה- iPhone שלך. כדי לדפדף ברשימה, להחליק ימינה או שמאלה עם האצבע. אני בטוח שאתה תהיה מופתע כמה אפליקציות פתוחות!

כדי לסגור יישום, להשתמש באצבע כדי להחליק כלפי מעלה על האפליקציה ולדחוף אותו את החלק העליון של המסך. עכשיו אתה כבר באמת סגר את האפליקציה וזה לא יכול לרוקן את הסוללה ברקע. סגירה מתוך האפליקציות שלך אף פעם לא מוחקת נתונים או גורם לתופעות לוואי שלילי - זה יכול רק לעזור לך לקבל חיי סוללה טובים יותר.

כיצד אוכל לדעת אם Apps כבר המתנפץ על האייפון שלי? הכל נראה בסדר!

אם תרצה הוכחה, ללכת הגדרות -gt; פרטיות -gt; אבחון & שימוש -gt; אבחון & נתוני שימוש. זה לא בהכרח דבר רע אם אפליקציה מופיעה כאן, אבל אם אתה רואה הרבה ערכים עבור אותה האפליקציה או כל יישומים מפורטים תחת LatestCrash. ייתכן שיש לך בעיה עם אפליקציה.

5. הודעות: השתמשו רק את אלו שאתה צריך

הודעות: אישור או אל תאפשרו?

כולנו ראינו השאלה ניצבת כאשר אנחנו פותחים אפליקציה בפעם הראשונה: "App  רוצה לשלוח לך הודעות ", ואנחנו בוחרים בסדר אוֹ אל תאפשרו .  מעטים מבינים עד כמה זה חשוב להיות זהיר לגבי אילו אפליקציות אתה אומר על אישור כדי.

Iphone סוללת 5 זולגות כשאינו בשימוש

כשאתה מאפשר ליישום לשלוח לך הודעות בדחיפה, שאתה נותן כי לאפליקציה הרשאה להמשיך לרוץ ברקע כך שאם קורה משהו שאכפת לך (כמו קבלת הודעת טקסט או הקבוצה האהובה שלך ניצחון במשחק), אפליקציה זו יכול לשלוח לך התראה כדי ליידע אותך.

הודעות טובות, אבל הם עושים לקצר את חיי סוללה. אנחנו צריכים לקבל הודעה כאשר אנחנו מקבלים הודעות טקסט, אבל זה חשוב לנו לבחור אילו אפליקציות אחרות מותר לשלוח לנו הודעות.

כיצד לתקן הודעות

הגדרות -gt; התראות

לך ל הגדרות -gt; התראות ואתה תראה רשימה של כל היישומים שלך. מתחת לשם של כל אפליקציה, תראה את האפשרות כבוי או סוג של הודעות כי האפליקציה מותר לשלוח לך: תגים, צלילים, או באנרים. התעלם אפליקציות שאומרות כבוי תסתכל על הרשימה. כמו שאתה הולך, שאלו את עצמכם את השאלה הבאה: "האם אני צריך לקבל התראות מאפליקציה זו כאשר היא לא לפתוח"

אם התשובה היא כן, לעזוב הכל כפי שהוא. זה בסדר גמור כדי לאפשר כמה אפליקציות להודיע ​​לך. אם התשובה היא לא, זה רעיון טוב כדי לכבות את התראות עבור אותו יישום.

כדי להשבית הודעות, הקש על שם היישום ולכבות את המתג שליד אפשר התראות. ישנן אפשרויות אחרות גם כאן, אבל הם לא משפיעים על חיי הסוללה של האייפון שלך. זה משנה רק אם הודעות כבויות או על.

Iphone סוללת 5 זולגות כשאינו בשימוש

6. כבה את הטלפון פעם בשבוע (הדרך הנכונה)

זה טיפ פשוט אך חשוב בכל זאת: הפיכת האייפון והפעילו אותו שוב פעם בשבוע יכול לפתור בעיות הסוללה-חיים נסתרים שמצטברים עם הזמן. אפל מעולם לא יגיד לך את זה כי באוטופיה iPhone, זה לא היה עוזר.

בעולם האמיתי, כיבוי iPhone שלך ​​יכול לסייע בפתרון בעיות עם אפליקציות התרסקו או אחרות, בעיות טכניות יותר זה יכול להתרחש כאשר מחשב כל כבר במשך זמן רב.

מילה של אזהרה: אל תקרב את לחצן ההפעלה ואת כפתור הבית בו זמנית לכבות iPhone שלך. זה נקרא "קשה לאפס", ויש להשתמש בהם רק כשלא היתה ברירה. זה דומה כיבוי מחשב שולחני ידי ניתוק התקע מהקיר.

איך לכבות את ה- iPhone שלך ​​(הדרך הנכונה)

כדי לכבות iPhone, לחץ לחיצה ממושכת על לחצן ההפעלה עד "שקופית לכבות" מופיע. החלק את סמל הכוח חוזר על פני המסך עם האצבע ולחכות כמו האייפון נכבה. זה נורמלי לתהליך להימשך מספר שניות. בשלב הבא, להפוך iPhone שלך ​​בחזרה על ידי לחיצה והחזקה של לחצן ההפעלה עד שתראה את הלוגו של אפל להופיע.

לאחר מכן, נכסה רענון אפליקציות ברקע ואתה להחליט אילו אפליקציות ניתן להשתמש בנתונים שלך כדי להוריד תוכן גם כאשר אתה לא משתמש בהם. תוכל לחסוך הרבה חיי סוללה (וכמה נתונים) פשוט על ידי בחירה אלה שאתה צריך. אני אראה לך איך.

פוסטים קשורים

  • 5 דרכים לחתוך את התרוקנות הסוללה בטלפון אנדרואיד האם אי פעם ציץ טלפון אנדרואיד שלך באמצע היום, רק לשים לב כי הטעינה של הסוללה כבר חצי נעלמה ואתה ...

  • ה- iPhone 4S סוללת קפיצות אחוז סביב קפיצות אחוז סוללת iPhone 4s סביב מיקום: תפוח - תאריך: 12 בפברואר 2012 הבחינו בוקר הטלפון שלי כבה עם 6% סוללת שמאל ....

  • שמועה: חבוטות סוללה iPhone 5 עד 10 מיליאמפר מה tweaks אחרת יש אפל בחנות עבור חיי הסוללה של iPhone 5? צפה בהכל התמונות בגלריה לכאורה ירה סוללה חדשה יש דלף החוצה ...

  • Mod השבועי: כיצד להחליף את סוללה על iPhone 3G, iPhone 3GS אם שלך iPhone 3G או 3GS iPhone הוא כבר לא מחזיק תשלום, ותמיד מתרוקן, החלפת הסוללה היא ...

  • iPhone 4S מקבל נהרס, מגלה סוללה מעט גדולה חיישן מצלמת Sony ידעת שזה היה רק ​​עניין של זמן עד iFixit שישים את ידיו על 4S החדש iPhone ובמיומנות וקרע אותו ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/iphone-סוללת-5-זולגות-כשאינו-בשימוש.php on line 131

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מתי/iphone-סוללת-5-זולגות-כשאינו-בשימוש.php on line 131